"Furta"

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#1 2013-06-19 18:40:46

lenka16

Gość

Bursa w Katowicach?

Może to nie jest powód, by zakładać nowy wątek ale bardzo zależy mi na odpowiedzi. Szukam w internecie i nie znajduję tego co mnie ciekawi, a mianowicie... czy orientujecie się, czy są w Katowicach jakieś siostry, które prowadzą bursę dla studentek? Po wakacjach zaczynam studia (oczywiście jeśli się dostanę ), nie uśmiecha mi się zbytnio mieszkanie w akademiku, a z dojeżdżaniem z domu będzie trudno. Jeśli coś wiecie, proszę dajcie znać.

 

#2 2013-06-19 23:07:58

szukajaca Boga

Gość

Re: Bursa w Katowicach?

Jeśli chodzi o Kato to chyba nie ma zgromadzenia żeńskiego które by miało bursę (co mnie aż dziwi) ale w Gliwicach mają bursę dla studentek siostry szkolne notre dame

Ostatnio edytowany przez szukajaca Boga (2013-06-19 23:09:36)

 

#3 2013-06-20 06:38:52

lenka16

Gość

Re: Bursa w Katowicach?

Dziękuję szukająca Boga. Widocznie rzeczywiście nie ma w Katowicach takich sióstr, też dziwię się bardzo. Dziękuję za informacje o Gliwicach. O ponad połowę mniej drogi niż z domu, może się skuszę.

 

#4 2013-06-20 11:34:29

 siostrzyczka

Użytkownik

9926180
Skąd: Lubin/Wrocław
Zarejestrowany: 2008-10-04
Posty: 883
Punktów :   18 

Re: Bursa w Katowicach?

nawet jeśli siostry nie mają bursy, to spróbuj podzwonić po ich domach, czasami jest tak, że mają jeden czy dwa pokoje do wynajęcia dla studentek, mimo że nigdzie tego nie "reklamują"... a na pewno jest to lepsza opcja niż akademik


"Jakże jest ważne zdać sobie sprawę,
że miłość, aby była prawdziwa, musi boleć..."
                                               Matka Teresa z Kalkuty

Offline

 

#5 2013-06-20 11:57:21

szukajaca Boga

Gość

Re: Bursa w Katowicach?

No ja właśnie tak próbowałam - pisałam do Sióstr z Katowic, żaden dom nie odpisał - może warto chwycić za telefon.  A nawet jeśli mają jakieś Siostry pokoje to nie wiem, czy jest możliwość "stałego" zamieszkania, bo często przyjeżdżają siostry z innych domów/grupy modlitewne itp. To tak z mojego doświadczenia

 

#6 2013-06-20 12:17:57

 siostrzyczka

Użytkownik

9926180
Skąd: Lubin/Wrocław
Zarejestrowany: 2008-10-04
Posty: 883
Punktów :   18 

Re: Bursa w Katowicach?

wiem, że we Wrocławiu niektóre siostry mają takie pokoje dla studentek, w Lublinie też no i jak coś takiego udostępniają to tylko na stałe... myślę że zdecydowanie trzeba zadzwonić, bo zanim siostry znajdą czas żeby odpisać, to może być już po wszystkim


"Jakże jest ważne zdać sobie sprawę,
że miłość, aby była prawdziwa, musi boleć..."
                                               Matka Teresa z Kalkuty

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora