"Furta"

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#1 2014-02-17 13:14:59

 GP

CSsR

Skąd: Stróżna/Tuchów
Zarejestrowany: 2013-05-31
Posty: 181
Punktów :   
WWW

Prośba o pomoc!

Mail od mojej znajomej. Sprawa jest poważna i naprawdę pomoc jest potrzebna.

Znam rodzinę Magdziaków od 7 lat. Chcą im odebrać dzieci.Nie rozumiem DLACZEGO? - To jest bardzo kochająca i  pelna miłosci oraz dobroci rodzina. Więcej informacji na temat tej rodziny i tej sprawy można wyszukać w internecie.
W czwartek (6.02.14r.) jedno z dzieci przekazało mi list i poprosiło mnie,abym wysłała go do Sądu.
W załącznikach przesyłam zdjecia tego listu. Natomiast teraz go zacytuję gdyby mieli państwo problem z rozczytaniem się ze zdjęcia.
Brzmi on tak:


"                                                                                                                                      Sieroty, 4.02.14r.

To jest list do sądu w Gliwicach

Mam na imie Natalka Waćkowska. Mieszkam w Sierotach. Jestem w rodzinie zastępczej i chcę z nimi być. Pisałam już jakieś pismo. Moi rodzice to Gosia i Piotrek Magdziak i chcę być z nimi. Wczoraj była u nas nowa pani opiekun prawny czyli pani Monika. Ja jej nie chcę, chcę mamę i tatę aby mną odpowiadali. Nie lubię jej. Ona udawała miłą. Ja jej wcale nie znam. Mama i tata mi wystarczy.

                                                                                                                  Dziękuję

                                                                                                               Natali Waćkowska





                                                                                                                                          Sieroty, 6.02.14r.

Bardzo proszę o pomoc, bo Daniel powiedział że ta Pani była już u niego w szkole. Pomóżcie mi pilnie. Ja nie chce aby była w mojej szkole, bo zrobi mi wstyd o rodzinie. Kocham tą rodzinę.

                                                                                                                            Natalka Waćkowska   "









PS List do sądu już wysłałam. Bardzo was proszę o modlitwę za tę rodzinę.  Dzieci bardzo cieprpią a szczególnie Natalka - sami widzicie jak bardzo prosi o pomoc. Obdarzmy też nasza modlitwą sędziow, adwokatów, radców, "ich przeciwników" oraz za wszystkich zaangażowanych w tą sprawę.
Prosze przesyłajcie tego meila dalej.

Jeśli macie jakiś inny pomysł jak można pomóc prosze o kontakt: daria971212@wp.pl

"Gdybym przechodził przez ciemną dolinę - zła się nie ulęknę bo Ty jesteś ze mną. Kij Twój i laska pasterska są moja pociechą."
Bóg zapłać!


Nie bój się, wypłyń na głębię - jest przy tobie Chrystus!

"Odwagi! Bóg pokieruje wszystkim!" (św. Klemens M. Hofbauer)

OTO JESTEM, POŚLIJ MNIE!

Offline

 

#2 2014-02-26 20:08:36

 GP

CSsR

Skąd: Stróżna/Tuchów
Zarejestrowany: 2013-05-31
Posty: 181
Punktów :   
WWW

Re: Prośba o pomoc!

Szczęść Boże,
Przekazujemy prośbę o modlitwę w intencji rodziny Gosi, Piotra, ich dzieci (trójka rodzonych, jedno adoptowane i czwórka w rodzinie zastępczej) oraz osób od których zależy los dzieci, które są u nich w rodzinie zastępczej.
Prosimy o włączenie się do nowenny w dniach 26 lutego - 6 marca.
Informacje szczegółowe i tekst nowenny - poniżej
Asia i Adam
Michczyńscy

---------- Wiadomość przekazana dalej ----------
Od: Kamil Maszczyk <kamilmaszczyk@gmail.com>
Data: 24 lutego 2014 22:18
Temat: Prośba o modlitwę i przekazanie dalej
Do:


Szczęść Boże,

Blisko miesiąc temu prosiłem Was o modlitwę w intencji rodziny zastępczej a zwłaszcza dzieci które mają pod swoją opieką.

Z całego serca za nią dziękuję - widoczne są owoce Waszej modlitwy.

Jednakże 7 marca odbędzie się bardzo ważna sprawa sądowa, od której może zależeć los tych dzieci.

Dlatego proszę was o otoczenie modlitwą ludzi od których los tych dzieci zależy a przede wszystkim:

Andrzeja, Asi, Basi, Beaty, Beaty, Czarka, Gosi, Grześka, Irka, Iwony, Kasi, Kazimierza, Maćka, Mariana, Marka, Marka, Marka, Marzeny, Michała, Michała, Moniki, Oli, Piotrka, Radka, Reni, Susan, Uli, oraz innych osób tutaj niewymienionych.

To ich decyzje i zachowanie mają wpływa na dalsze losy 4 rodzeństwa.

Wierzę że doby Bóg nie pozwoli aby dzieciom stała się jakakolwiek krzywda.



Proszę was abyście od środy 26 lutego zaczęli odmawiać nowenną do Świętego Judy Tadeusza, w intencji wymienionych osób.

Poniżej zamieszczam treść nowenny.


DZIEŃ PIERWSZY 26.02.2014

     Św. Judo Tadeuszu, chwalebny Apostole i wielki przed Bogiem Orędowniku tych, którzy idą ku Tobie z głęboką ufnością.

     Otwieram moje serce stroskane i proszę, i błagam Cię o opiekę nad nimi. Z głębi mej duszy pragnę aby znaleźli się również w gronie tych, którzy Cię wielbią i tych, którym wyjednałeś u Boga Wszechmocnego łaskę, o którą Cię prosili.

     Oni też głoszą, żeś Ty, św. Judo, nie odmówił im swej opieki w najtrudniejszych, rozpaczliwych i beznadziejnych chwilach ich życia. Ten ich głos i niezłomna wiara w Ciebie pociągnęła mnie ku Tobie i oto składam u Twych stóp moją gorącą i serdeczną prośbę, byś raczył być orędownikiem ich sprawy.

     Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ DRUGI 27.02.2014

     O św. Judo Tadeuszu - zostałeś chwalebnym Apostołem, albowiem na wezwanie Jezusa Chrystusa - poszedłeś za Nim, oddając Mu serce swoje pełne miłości, wiary i uwielbienia.

     W Chrystusie, Jego nauce i w Jego Boskim posłannictwie znalazłeś natchnienie dla swej wielkiej pracy apostolskiej, jako jeden z pierwszych budowniczych Kościoła Katolickiego, miłości i moralności chrześcijańskiej.

     Pragnę, o św. Judo Tadeuszu iść przez życie wpatrzony w Twoje ślady i proszę Cię gorąco, bądź natchnieniem myśli i czynów ludzi za których się modlę - a staną się pożytecznym członkiem naszego Kościoła Katolickiego - świecąc bliźnim dobrym przykładem. Amen.

     Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ TRZECI 28.02.2014

     Św. Judo Tadeuszu - chwalebny Apostole! Jakaś przedziwna moc serce moje ogarnia, gdy myśli moje szukają Ciebie i znajdą się przy Tobie, mój Orędowniku. Doznaję wtedy cudnego uczucia wiary, iż jesteś przy mnie, czuwasz nade mną, gasząc moją trwogę przed grożącym mi niebezpieczeństwem.

     Daj Im o św. Tadeuszu, łaskę, by ta serdeczna ufność, jaką żywią do Ciebie, nigdy nie wygasła, by im za życia była tarczą obronną i doprowadziła po śmierci ich duszę ku Twej świetlanej postaci, a dzięki Tobie przed Najświętsze Oblicze Jezusa Chrystusa, Zbawiciela naszego. Amen.

     Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ CZWARTY 01.03.2014

     O św. Judo Tadeuszu - skoro już znasz moje potrzeby i pragnienia mej duszy, daj Im dość siły i wzmagaj Ich wolę, ażeby przykładnym rytmem życia jak najrzetelniej spełniali swoje codzienne obowiązki, a jednocześnie i misję szerzenia chwały Bożej wskazaną nam przez Chrystusa, idąc drogą prowadzącą przez miłość i moralność chrześcijańską do prawdziwego szczęścia człowieczego w życiu doczesnym i do zbawienia duszy.

     Wszak Chrystus Pan głosił, że szczęście ludzkości na ziemi tkwi w wiecznej i największej prawdzie jaką jest Miłość Bliźniego.

     Niechajże ten najwznioślejszy pierwiastek nauki Chrystusowej opromieni życie moje i tych za których się modle, a także za tych, którzy z nami współżyją, pracują i idą przez życie pod sztandarem Jezusa Chrystusa.

     Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ PIĄTY 02.03.2014

     Św. Judo Tadeuszu, przez pamięć Męki i Śmierci Chrystusa Pana, przez trwogę i ból, które przeszywały serce Twoje, uproś Im u Boga łaskę mężnego dźwigania krzyża, jaki opatrzność Boża na nich wkłada. Niech go przyjmą z rąk Bożych, jeśli nie z radością, jak Ty i święci to czynili, to przynajmniej z cichym poddaniem się woli Bożej, w duchu ofiary za grzechy swoje.

     O św. Apostole, świadku życia i śmierci Jezusa Chrystusa, przywodzę Ci na pamięć ową słodycz, którą serce Twoje odczuwało kiedy Chrystus, Twój Mistrz ukochany, uczył Ciebie i innych apostołów św. modlitwy "Ojcze nasz".

     Proszę Cię, wyjednaj Im tę łaskę, ażeby Boskiemu Twemu nauczycielowi zawsze w jak największej stałości służyli, aż do końca życia swego. Amen.

     Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ SZÓSTY 03.03.2014

     Dziękuję Ci, o św. Judo Tadeuszu, kochany mój chwalebny Apostole, żeś wzmocnił Ich siłę woli, która pozwala Im z otuchą patrzyć w przyszłość swoją.

     Dziękuję Ci z całego serca, że oddalasz od nich obawę przed pogorszeniem się ich warunków życia, że niweczysz w nich i tę męczącą siłę trwogi przed nowymi troskami, które ich tak gnębiły.

     Utrwalaj o św. Judo Tadeuszu tę otuchę w ich sercu i wzmagaj w nich pogodę ducha, która niechaj im będzie upragnioną łaską daru miłości Chrystusowej.

     Spraw, ażeby z tego daru czerpali dalsze siły i moc w każdej potrzebie swego życia. Amen.

     Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ SIÓDMY 04.03.2014

     O św. Judo! Po dniach wstrząsającego smutku, doznałeś niewymownej radości, gdyś znowu ujrzał swego ukochanego Mistrza, który dnia trzeciego po swej śmierci powstał z grobu, by ukazać się swym uczniom-apostołom. Uproś u Boga łaskę odrodzenia się w Nich dobrych pierwiastków, by byli godni miłosierdzia Chrystusa. Amen.

     Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ ÓSMY 05.03.2014

     O św. Judo, któryś w swej apostolskiej pracy uczył, że światem rządzi Wszechmoc Boża, że jest to wiecznie panująca siła, która wszystko przenika i ożywia - i na tej sile zbudowano Kościół Katolicki, spraw mój Orędowniku, ażeby w chwilach swoich utrapień i trosk dążyli w jego podwoje i u stóp Chrystusa znaleźli ukojenie. Amen.

     Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ DZIEWIĄTY 06.03.2014

     O św. Judo Tadeuszu, chwalebny Apostole - niechaj będzie na wieki błogosławione imię Twoje, niech rosną zastępy Twych czcicieli, do których i ja jeden z najgorliwszych, aż do oddania ducha mojego, należeć będę, albowiem serce moje i dusza i każde włókno ciała mego odczuwa zbawczą prawdę głoszoną od wieków, że kto wyciąga do Ciebie ręce i serdecznie w największej wierze prosi Cię o ratunek i pomoc - temu Ty swego orędownictwa nie odmawiasz.

     Czcić Cię będę i głosić chwałę Twego Imienia, albowiem płynie ku mnie, dzięki Twemu wstawiennictwu, błogosławieństwo Boże. Amen.

     Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...


Nie bój się, wypłyń na głębię - jest przy tobie Chrystus!

"Odwagi! Bóg pokieruje wszystkim!" (św. Klemens M. Hofbauer)

OTO JESTEM, POŚLIJ MNIE!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora