"Furta"

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#41 2009-05-14 19:45:28

Szukająca

Gość

Re: Siostry Elżbietanki

boza_tancerka aż mnie coś ruszyło... dzięki

 

#42 2009-05-14 19:50:33

Służebnica Pana

Moderator!

7841638
Zarejestrowany: 2008-12-22
Posty: 3504
Punktów :   28 

Re: Siostry Elżbietanki

Rito Ty jesteś z moich okolic więc może razem się zbierzemy cio?
może minie Ci kara do wakacji przemyśl tą propozycję


"Uczyń Jezu ze mnie narzędzie do zbawiania ludzi, gdyż Ty najlepiej wiesz jak bardzo tego potrzebują czasy dzisiejsze."   
                         Sł. Boży ks. Józef Małysiak SDS


Niech moje ręce uczynią to czego Ty chcesz dokonać

Offline

 

#43 2009-05-14 19:53:59

boza_tancerka

Gość

Re: Siostry Elżbietanki

To po prostu niesamowite jak ja zawsze mimo sprzeciwów rodziców wiedziałam, że będę na rekolekcjach, po 18 już nie mogli mnie do niczego zmusic, bo wiedzieli, że po prostu się wyprowadzę.

 

#44 2009-05-14 21:17:58

Rita

Gość

Re: Siostry Elżbietanki

Służebnico- pomyślę, najwyżej zrobię tak zwaną "ucieczkę z domu" , a jak wszystko się dobrze ułoży, to w sobotę najzwyczajniej w świecie "dam nogę"- za bardzo mi zależy na tym wypadzie, żeby go sobie odpuścić...

 

#45 2009-05-15 05:52:23

Służebnica Pana

Moderator!

7841638
Zarejestrowany: 2008-12-22
Posty: 3504
Punktów :   28 

Re: Siostry Elżbietanki

no to przemyśl to może akurat się uda


"Uczyń Jezu ze mnie narzędzie do zbawiania ludzi, gdyż Ty najlepiej wiesz jak bardzo tego potrzebują czasy dzisiejsze."   
                         Sł. Boży ks. Józef Małysiak SDS


Niech moje ręce uczynią to czego Ty chcesz dokonać

Offline

 

#46 2009-05-15 07:01:02

Szukająca

Gość

Re: Siostry Elżbietanki

Żebym ja mogła zrobić taką 'ucieczkę' z domu . Mama mnie ciasno trzyma na smyczy i nie ma jak się wyrwać . Jeszcze dzisiaj trochę pomęczę Mamę, może się w końcu zlituje i pozwoli . Jak na razie, to pojadę z rodzinką do Częstochowy z czego się bardzo cieszę, bo gdybym nie męczyła Ich o te rekolekcje to by nie padła taka propozycja, a więc dziękuję . Ale może się uda to i to, a czy nie będzie mi za dobrze?

 

#47 2009-05-15 19:49:34

sr.Paula

Gość

Re: Siostry Elżbietanki

+.
Oj kochane Ludziska!!
Przeczytalam wlasnie cala Wasza dyskusje
Szukajaca...pamietaj "WSZYSTKO w rekach Boga!!" ale i Twoich tez!! Jesli Mama lub Tata maja jakies watpliwosci to wez Ich przed monitor i pokaz nasza strone i moje zdjecie a jak chcesz to moge podac Ci moj numer zeby do mnie zadzwonili
Nie poddawaj sie za szybko!! Walcz o Twoje szczescie
Czasem On tego od nas oczekuje
Wlasnie kolo mnie siedzi Siostra, ktorej rodzice byli przeciwni Jej mysla o klasztorze. Podjeta decyzje o wstapieniu ukrywala przed Nimi do czasu gdy musiala jechac do Warszawy po wize!!
Wiec jak widszisz trzeba walczyc o swoje szczescie bo dzis i Siostra i jej Rodzice sa szczesliwi!!
A w sekrecie Wam powiem ze chodzi mi o Siostre ze zdjecia na poczatku postu ale ciiiiiii
Pozdrawiam Was cieplutko i czekam na dalszy przebieg dyskusji
Wasza siostra

 

#48 2009-05-15 20:04:18

Szukająca

Gość

Re: Siostry Elżbietanki

Teraz to nawet nie ma jak z Nimi pogadać, bo muszą zawsze napoić się tymi procentami .
Na pewno będę walczyć. Łatwo się nie poddam. Zobaczymy jak to będzie... Jak tylko porozmawiam raz a porządnie to dam znać jaki efekt końcowy...

 

#49 2009-05-15 23:15:46

Służebnica Pana

Moderator!

7841638
Zarejestrowany: 2008-12-22
Posty: 3504
Punktów :   28 

Re: Siostry Elżbietanki

+
Hmm... chyba wiem która to Siosta ze zdjęcia
a co do walki to warto na prawde- On wymaga od nas poświęceń, czasami trudności, ale dla Niego na prawde warto!!!
Dlatego jeśli jest odrobina nadziei, że pojedziesz to walcz
ja zapewniam swoją modlitwę przed Panem, może wysłycha
Tylko trzeba też wiedzieć tak na prawdę czy ja pragnę tych rekolekcji i czy jest Jego wolą być tam- troszkę się powtarzam no ale

ściskam


"Uczyń Jezu ze mnie narzędzie do zbawiania ludzi, gdyż Ty najlepiej wiesz jak bardzo tego potrzebują czasy dzisiejsze."   
                         Sł. Boży ks. Józef Małysiak SDS


Niech moje ręce uczynią to czego Ty chcesz dokonać

Offline

 

#50 2009-05-16 14:39:37

Szukająca

Gość

Re: Siostry Elżbietanki

Dzisiaj porozmawiam jak Mama wróci z pracy . Ładnie posprzątam w pokoju, żeby od razu nie było nerwowej atmosfery, kolację zrobię i będę grzeczna córka . Może wtedy się uda? Yh. Już nie mam pomysłów.

 

#51 2009-05-16 17:01:25

Służebnica Pana

Moderator!

7841638
Zarejestrowany: 2008-12-22
Posty: 3504
Punktów :   28 

Re: Siostry Elżbietanki

to jest całkiem dobry pomysł mama się ucieszy i może w końcu zobaczy, że Ci zależy na tych rekolekcjach


"Uczyń Jezu ze mnie narzędzie do zbawiania ludzi, gdyż Ty najlepiej wiesz jak bardzo tego potrzebują czasy dzisiejsze."   
                         Sł. Boży ks. Józef Małysiak SDS


Niech moje ręce uczynią to czego Ty chcesz dokonać

Offline

 

#52 2009-05-17 13:58:14

Szukająca

Gość

Re: Siostry Elżbietanki

Nie mogę. Moja Mama nie chce żebym gdzieś się wybierała i za nic w świecie mnie nie puści. Muszę się z tym pogodzić.

 

#53 2009-05-17 15:10:28

Służebnica Pana

Moderator!

7841638
Zarejestrowany: 2008-12-22
Posty: 3504
Punktów :   28 

Re: Siostry Elżbietanki

Szkoda- może innym razem się uda


"Uczyń Jezu ze mnie narzędzie do zbawiania ludzi, gdyż Ty najlepiej wiesz jak bardzo tego potrzebują czasy dzisiejsze."   
                         Sł. Boży ks. Józef Małysiak SDS


Niech moje ręce uczynią to czego Ty chcesz dokonać

Offline

 

#54 2009-05-20 14:02:45

Elcia

Gość

Re: Siostry Elżbietanki

W ubiegłym roku byłam na rekolekcjach w Barcinie i bardzo mi się podobało Jeszcze mam przed oczami arbuza i siostrę Paulę w akcji hahahha serdecznie polecam naprawdę warto Gdyby nie parę komplikacji życiowych to może również byłabym wśród sióstr ale niestety nie wszystko można mieć...

 

#55 2009-05-20 14:30:04

Szukająca

Gość

Re: Siostry Elżbietanki

Tym razem nie, ale myślę, że może następnym dam radę .

 

#56 2009-05-20 15:21:17

Służebnica Pana

Moderator!

7841638
Zarejestrowany: 2008-12-22
Posty: 3504
Punktów :   28 

Re: Siostry Elżbietanki

Ja w tym roku się wybieram na te rekolekcje
Napisz coś więcej o rekolekcjach jak było?


"Uczyń Jezu ze mnie narzędzie do zbawiania ludzi, gdyż Ty najlepiej wiesz jak bardzo tego potrzebują czasy dzisiejsze."   
                         Sł. Boży ks. Józef Małysiak SDS


Niech moje ręce uczynią to czego Ty chcesz dokonać

Offline

 

#57 2009-05-21 00:10:24

Szukająca

Gość

Re: Siostry Elżbietanki

Ja też z miłą chęcią się dowiem .

 

#58 2009-05-21 12:12:39

Elcia

Gość

Re: Siostry Elżbietanki

Oj nie wiem ja to ubrać w słowa było wspaniale. Wspaniali ludzie Siostry i księża W tym momęcie serdeczne pozdrowienia dla ks. Proboszcza który jest wyjątkowy Był czas na modlitwę, wygłupy i zabawę.
Czas jedzenia był również wyjątkowy Tylko nie wiem dlaczego to ja nie potrafiłam nigdy wypić herbatki Ciekawe konferencje mówione przez siostry. Ale cóż to dużo mówić każdy musi się przekonać na własnej skórze Ale powiem Wam że naprawdę warto miejsce jest świetne

 

#59 2009-05-21 14:42:12

Służebnica Pana

Moderator!

7841638
Zarejestrowany: 2008-12-22
Posty: 3504
Punktów :   28 

Re: Siostry Elżbietanki

dziękuję to już się nie mogę doczekać tych rekolekcji
w tym roku wybierasz się?

......................................................................................................................................

http://stelisabeth.katolsk.no/pl/zycie/ … leria.html   -tu macie  różne zdjęcia sióstr cała galeria
....................................................................................................................................


Nie piszemy jednego posta pod drugim Łomie

Ostatnio edytowany przez Promyczek dla Nieba:) (2009-05-21 22:52:02)


"Uczyń Jezu ze mnie narzędzie do zbawiania ludzi, gdyż Ty najlepiej wiesz jak bardzo tego potrzebują czasy dzisiejsze."   
                         Sł. Boży ks. Józef Małysiak SDS


Niech moje ręce uczynią to czego Ty chcesz dokonać

Offline

 

#60 2009-05-24 18:30:19

sr.Paula

Gość

Re: Siostry Elżbietanki

+.
Elcia...co do arbuza to bylo tylko pozowanie do zdjecia Wcale nie chcialam go zjesc calego sama
Oj tak...bylo wesolo...ale to byla Boza radosc
Mam nadzieje ze w tym roku nam jej tez nie zabraknie
Juz sie nie moge doczekac!!
I dla tych co tam beda juz mowie:
DO ZOBACZENIA!!!!!

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora