"Furta"

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

  • Index
  •  » Świadectwa
  •  » świadectwo z rekol.charyzmatycznych z o.JamesemManjackalem wChojnicach

#21 2012-03-18 22:43:04

Rita

Gość

Re: świadectwo z rekol.charyzmatycznych z o.JamesemManjackalem wChojnicach

To nie do końca jest tak
Dla mnie samo zaśnięcie w Duchu jest takim jakby ,,symbolem" (nie wiem, jak to można inaczej określić, to jedyne, co mi przyszlo do głowy...), dla mnie najważniejsze było to, co stalo się w mojej duszy. Prosiłam o uzdrowienie wewnętrzne i myślę, że bez względu na towrzyszące temu znaki, w moim życiu nastapiła przemiana.
Ksiądz powiedział tylko żeby prosić o dar Ducha Świętego i pozwolić Mu na dzialanie, bo nie są ważne fizyczne znaki, czy ktoś upadnie, czy otrzyma dar języków. Warto też przypatrzeć się swoim pragnieniom- czy chcę daru dla siebie, czy chcę, żeby dzięki temu inni zobaczyli moc Bożą, czy chodzi o to, że chcę uczestniczyć w czymś spektakularnym albo jestem ciekawa, jak to jest.

 

#22 2012-03-19 10:24:15

Kasia K

Administrator

4576923
Skąd: Witnica
Zarejestrowany: 2009-02-07
Posty: 2027
Punktów :   14 

Re: świadectwo z rekol.charyzmatycznych z o.JamesemManjackalem wChojnicach

Dokładnie:) Nie chodzi tylko o samo zaśnięcie, ale czy ja chcę, by Duch św.mnie prowadził, czy chcę przemiany mego życia... To nic nie da, jeśli zasnę w Duchu św.a później wrócę do grzesznego życia.Ważne jest czy chcę zmiany, poprawy na lepsze z łaską Bożą.


Wpatrywać się Panie, w Twe święte Ciało, pragnę do końca moich dni,
bo me serce Ciebie pokochało, ukrytego w białej Hostii.

Bądź uwielbiony za dzieła Twoje, modlitwą uczyń życie moje! (30.05.2010)             
mój blog- zapraszam:  http://wszystkozaczynasieodmodlitwy.blogspot.com/

Offline

 

#23 2012-03-20 21:16:06

 kamciosz95

Użytkownik

25814399
Zarejestrowany: 2012-03-08
Posty: 183
Punktów :   

Re: świadectwo z rekol.charyzmatycznych z o.JamesemManjackalem wChojnicach

Ale czy takie udawane zaśniecie to grzech???


Wykonuję ręcznie plecione różańce, dziesiątki- jeśli macie jakieś inne propozycje to również zachecam Jeśli nie spodobają się Wam to po prostu odsyłacie i nic nie tracicie . Ponieważ bardzo lubię to robić więc ceny nie są z kosmosu. Podgląd moich wcześniejszych zamówień tu na:  http://www.photoblog.pl/kamilrosary/165 … alnie.html . Polecam i prosze polecajcie. Będę niezmiernie wdzięczny.
mail: kamilszczepanik95@wp.pl
BÓG jest WIELKI

Offline

 

#24 2012-03-20 21:20:04

 kamciosz95

Użytkownik

25814399
Zarejestrowany: 2012-03-08
Posty: 183
Punktów :   

Re: świadectwo z rekol.charyzmatycznych z o.JamesemManjackalem wChojnicach

Ja niby udawałem upadek w Duchu Świetym- bardzo tego żałuję :cry ale co najdziwniejsze że mimo iz udawałem to postanowiłem zmienić swoje życie- NAPRAWDE- odrzuciłem złe nawyki a staram sie poświęcić troche więcej czasu na szukanie informacji o Bogu, czytam Pismo Święte, z radością przyjmuję Komunię Świętą, czuje że Jezus jest blisko. Mam zamiar przystąpić do mojej spowiedzi z całego życia. Jak wytłumaczycie to że pomimo ( nie to ze jestem niedowiarkiem) udawania moje życie przeszlo przemianę duchową....


Wykonuję ręcznie plecione różańce, dziesiątki- jeśli macie jakieś inne propozycje to również zachecam Jeśli nie spodobają się Wam to po prostu odsyłacie i nic nie tracicie . Ponieważ bardzo lubię to robić więc ceny nie są z kosmosu. Podgląd moich wcześniejszych zamówień tu na:  http://www.photoblog.pl/kamilrosary/165 … alnie.html . Polecam i prosze polecajcie. Będę niezmiernie wdzięczny.
mail: kamilszczepanik95@wp.pl
BÓG jest WIELKI

Offline

 

#25 2012-03-20 21:35:32

 kamciosz95

Użytkownik

25814399
Zarejestrowany: 2012-03-08
Posty: 183
Punktów :   

Re: świadectwo z rekol.charyzmatycznych z o.JamesemManjackalem wChojnicach

to nie jest na pewno ekscytacja bo ja czuje coś więcej


Wykonuję ręcznie plecione różańce, dziesiątki- jeśli macie jakieś inne propozycje to również zachecam Jeśli nie spodobają się Wam to po prostu odsyłacie i nic nie tracicie . Ponieważ bardzo lubię to robić więc ceny nie są z kosmosu. Podgląd moich wcześniejszych zamówień tu na:  http://www.photoblog.pl/kamilrosary/165 … alnie.html . Polecam i prosze polecajcie. Będę niezmiernie wdzięczny.
mail: kamilszczepanik95@wp.pl
BÓG jest WIELKI

Offline

 

#26 2012-03-21 11:33:06

Kasia K

Administrator

4576923
Skąd: Witnica
Zarejestrowany: 2009-02-07
Posty: 2027
Punktów :   14 

Re: świadectwo z rekol.charyzmatycznych z o.JamesemManjackalem wChojnicach

Pan patrzy w Twoje serce i jeśli na prawdę chciałeś się zmienić, to On Ci w tym pomaga:)


Wpatrywać się Panie, w Twe święte Ciało, pragnę do końca moich dni,
bo me serce Ciebie pokochało, ukrytego w białej Hostii.

Bądź uwielbiony za dzieła Twoje, modlitwą uczyń życie moje! (30.05.2010)             
mój blog- zapraszam:  http://wszystkozaczynasieodmodlitwy.blogspot.com/

Offline

 

#27 2012-03-21 18:44:14

 kamciosz95

Użytkownik

25814399
Zarejestrowany: 2012-03-08
Posty: 183
Punktów :   

Re: świadectwo z rekol.charyzmatycznych z o.JamesemManjackalem wChojnicach

a czy każdy ma szansę zaznać takiego zaśnięcia w Duchu Świętym? I to źle że ciągle o tym myślę? Że chcę zbliżyc się do Jezusa?


Wykonuję ręcznie plecione różańce, dziesiątki- jeśli macie jakieś inne propozycje to również zachecam Jeśli nie spodobają się Wam to po prostu odsyłacie i nic nie tracicie . Ponieważ bardzo lubię to robić więc ceny nie są z kosmosu. Podgląd moich wcześniejszych zamówień tu na:  http://www.photoblog.pl/kamilrosary/165 … alnie.html . Polecam i prosze polecajcie. Będę niezmiernie wdzięczny.
mail: kamilszczepanik95@wp.pl
BÓG jest WIELKI

Offline

 

#28 2012-03-21 20:16:49

szukajaca Boga

Gość

Re: świadectwo z rekol.charyzmatycznych z o.JamesemManjackalem wChojnicach

kamciosz - na pewno nie jest to złe ale nie możesz się koncentrować jedynie na tym zaśnięciu - przecież to jest jedna z WIELU dróg zbliżenia się do Boga. Myślę, że szukanie nadzwyczajności może nas zgubić w życiu duchowym. Najgłębsza relację z Nim buduje się co dzień w głębi swego serca,w  rozmowie, w codzienności a "fajerwerki" przyjdą z czasem i dla każdego z nas oznaczają coś innego
Pozdrawiam

 
  • Index
  •  » Świadectwa
  •  » świadectwo z rekol.charyzmatycznych z o.JamesemManjackalem wChojnicach

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora