"Furta"

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#1 2011-05-08 15:12:32

Służebnica Pana

Moderator!

7841638
Zarejestrowany: 2008-12-22
Posty: 3504
Punktów :   28 

Ogłoszenie! :)

Witajcie
Mam do Was pytanie- czy ktoś z Was zajmuje się grafiką komputerową i jest w stanie zaprojektować plakat?
Jako KSM- organizujemy Dni Kultury Mlodzieżowej i jestem osobą odpowiedzialną za załatwienie plakatu więc stwierdziłam, że może Wy mi tu jakoś pomożecie??
Tematem naszego spotkania jest "Kładę dziś przed Tobą życie"

Jeśli ktoś z Was jest w stanie mi pomóc to piszcie tu czy na gg
będę bardzo wdzięczna


"Uczyń Jezu ze mnie narzędzie do zbawiania ludzi, gdyż Ty najlepiej wiesz jak bardzo tego potrzebują czasy dzisiejsze."   
                         Sł. Boży ks. Józef Małysiak SDS


Niech moje ręce uczynią to czego Ty chcesz dokonać

Offline

 

#2 2011-05-08 19:21:22

Emilia

Gość

Re: Ogłoszenie! :)

Ja bym mogła chyba spróbować...
Tylko podaj mi jakie informacje tam mają być i jak to ma wyglądać i jakie wymiary, itp.

 

#3 2011-05-08 22:51:54

 sanderka1000

s. Maksymilla

5330629
Call me!
Skąd: Lębork
Zarejestrowany: 2009-09-19
Posty: 1373
Punktów :   10 
WWW

Re: Ogłoszenie! :)

Też mogę spróbować, ale również potrzebowałabym konkretnych informacji A do kiedy to ma być?


Bo On jest dobry, bardzo dobry...

Offline

 

#4 2011-05-08 23:06:06

Paulincia89-16

Gość

Re: Ogłoszenie! :)

Ja jak coś mogę zdjęcia udostępnić
<zajmuję się troszkę fotografią>

 

#5 2011-05-09 20:57:30

Służebnica Pana

Moderator!

7841638
Zarejestrowany: 2008-12-22
Posty: 3504
Punktów :   28 

Re: Ogłoszenie! :)

Oooo dziękuję Wam za takie zainteresowanie
http://www.naszepowolanie.pun.pl/viewto … 717#p19717 tu jest wątek dotyczący DKM-u i tam podany jest program spotkania, który ma być na plakacie i hasło to co jest powyżej do tego jeszcze dojdą inne loga sponsorzy itp ale wstępnie możecie coś zrobić i pokaże kierownictwu i zobaczę co oni na to http://dkm.net.pl/ strona DKMu i jeszcze jak podacie maila wyśle Wam wzór plakatu z tamtego roku  albo najlepiej napiszcie na gg


"Uczyń Jezu ze mnie narzędzie do zbawiania ludzi, gdyż Ty najlepiej wiesz jak bardzo tego potrzebują czasy dzisiejsze."   
                         Sł. Boży ks. Józef Małysiak SDS


Niech moje ręce uczynią to czego Ty chcesz dokonać

Offline

 

#6 2011-05-11 14:47:02

Emilia

Gość

Re: Ogłoszenie! :)

no to mi podaj różne info
---

@Edit
Wykasowałam maila z postu, żeby przypadkiem ktoś "niedobry" do mnie nie pisał.

Ostatnio edytowany przez Emilia (2011-05-11 21:08:54)

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora