"Furta"

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#61 2009-12-21 20:53:04

BeataW

Gość

Re: Ulubione cytaty :)

"W Niebie żadna chmura nie przesłoni radości."

"Życie to twój statek, a nie dom."

"Jezus jest chory z miłości i daje do zrozumienia,
że taką chorobę można uleczyć tylko miłością."

"Moją miłością jest Chrystus, życie moje."

"Cała moja droga jest drogą ufności i miłości,
nie rozumiem dusz, które boją się tak czułego Przyjaciela."

"Dla duszy miłującej nie ma nic niemożliwego!"

"Windą, która mnie uniesie aż do nieba, są Twoje ramiona, o Jezu!
A do tego nie potrzebuję wzrastać,
przeciwnie, powinnam zostać małą, stawać się coraz mniejszą."

"[Pozostać małym dzieckiem przed Bogiem] to znaczy uznawać,
że się jest niczym, oczekiwać wszystkiego od Boga, tak
jak małe dziecko oczekuje wszystkiego od swego Ojca;
niczym się nie kłopotać, nie zabiegać o nic dla siebie." 

"Być małym dzieckiem przed Bogiem, to nie zniechęcać się swymi błędami,
gdyż dzieci upadają często, ale są zbyt małe,
aby sobie zrobić wiele złego."

/ św. Tereska /

Ostatnio edytowany przez BeataW (2009-12-21 20:57:59)

 

#62 2009-12-23 22:15:41

Szukająca

Gość

Re: Ulubione cytaty :)

Prawdziwa miłość Boga zależy na wypełnieniu woli Bożej. [Dz. Św. Faustyny 279]

 

#63 2009-12-24 08:51:05

szukajaca Boga

Gość

Re: Ulubione cytaty :)

MOJA PIEŚŃ NA DZIEŃ DZISIEJSZY

(l czerwca 1894) Me życie jest cieniem, me życie jest chwilką, Co ciągle ucieka i ginie.
By kochać Cię, Panie, tę chwilę mam tylko, Ten dzień dzisiejszy jedynie!...
O jutro się modlić nie jestem ja w stanie, Choć nie wiem, jak życie popłynie;
Dziś strzeż mnie, dziś broń mnie, dziś tylko, o Panie, Przez dzień ten dzisiejszy jedynie.
Gdy myślę o jutrze, przejmuje mnie trwoga, Tak smutno na łez tej dolinie;
Lecz próby ja pragnę i cierpieć dla Boga Przez dzień ten dzisiejszy jedynie.
Przy Sercu Twym blisko nie smucę się znojem, Ni walką, ni trudem - to minie;
Ach, weź mnie, o Jezu, i w Sercu skryj Twoim Na dzień ten dzisiejszy jedynie.
Ach, skończy się wkrótce, to moje wygnanie, Wiecznego blask zalśni mi słońca,
I śpiewać Ci będę na wieki, o Panie, To ,,dzisiaj" bez kresu i końca.
św. Tereska od Dzieciątka Jezus

MIŁY MÓJ DLA MNIE, A JA DLA NIEGO

Gdym się wyzbyła tutaj wszystkiego, Znalazłam szczęścia zdrój,
I odtąd jestem wszystka dla Niego, A On jest wszystek mój.
Gdy Boski Łucznik strzałą swą zranił, Przeszył do głębi serce me,
Ogień miłości całą mnie strawił, Że w nim znalazłam szczęście swe.
Odczułam wówczas życia wiecznego Upajający zdrój,
I jestem odtąd wszystka dla Niego, A On jest wszystek mój.
Zranił mnie strzałą rozpłomienioną I owiał żaru tchem,
Że się uczułam w jedno złączona Z Bogiem i Stwórcą swym;
I już nie żądam szczęścia innego Nad tej miłości zdrój,
I jestem odtąd wszystka dla Niego, A On jest wszystek mój.
św. Teresa z Avilla

Ostatnio edytowany przez szukajaca Boga (2009-12-24 08:52:27)

 

#64 2010-01-11 10:38:05

Kasia K

Administrator

4576923
Skąd: Witnica
Zarejestrowany: 2009-02-07
Posty: 2027
Punktów :   14 

Re: Ulubione cytaty :)

(...)"Pan Bóg najlepiej zna ludzkie dzieje, słabości i lęki, i z pewnością nie pozostawi kogoś, kto szczerze pragnie kroczyć drogą Jego woli.
(...) Każdy człowiek powołany ma swój czas i jeżeli w sercu odczuwa przynaglenie powinien za nim pójść jak najszybciej, żeby nie zmarnować Bożych łask. (...)"


Wpatrywać się Panie, w Twe święte Ciało, pragnę do końca moich dni,
bo me serce Ciebie pokochało, ukrytego w białej Hostii.

Bądź uwielbiony za dzieła Twoje, modlitwą uczyń życie moje! (30.05.2010)             
mój blog- zapraszam:  http://wszystkozaczynasieodmodlitwy.blogspot.com/

Offline

 

#65 2010-01-16 19:38:08

Rita

Gość

Re: Ulubione cytaty :)

,,Ja nie mogę żyć jak miliony ludzi..."

,,Kto zmaga się ze światem, zginąć musi w czasie, by żyć w wieczności."

,,Chcę znać życie i śmierć z tak bliska, abym mógł obojętnie spoglądać na jedno i drugie."

,,Ale ja mam także inną jeszcze chorobę. Ja mam zanadto wyedukowaną świadomość."

,,Co jeden człowiek może wiedzieć o prawdzie albo fałszu duszy drugiego człowieka?"

,,Złe niewątpliwie jest tylko jedno- krzywda bliźniego. Człowiek- to rzecz święta, której krzywdzić nikomu nie wolno."

,,Jaki biedny jest ten, kto teraz iść musi nieznaną, straszną drogą."

,,Kto spieszy się do niewiadomego celu, kto idzie, idzie bez końca..."

,,...żeby obok mnie nikt nie był, nikt mnie nie trzymał..."



(Wszystkie cytaty pochodzą z ,,Ludzi bezdomnych" Stefana Żeromskiego- i niech ktoś mi powie, że lektury są całkowicie bez sensu... )

 

#66 2010-01-16 22:05:37

Kasia K

Administrator

4576923
Skąd: Witnica
Zarejestrowany: 2009-02-07
Posty: 2027
Punktów :   14 

Re: Ulubione cytaty :)

"Cisza pozwala nasłuchiwać tego tajemniczego głosu, który mówi w nas dla przemiany naszego życia".
                                             Dag Hammarskjold


Wpatrywać się Panie, w Twe święte Ciało, pragnę do końca moich dni,
bo me serce Ciebie pokochało, ukrytego w białej Hostii.

Bądź uwielbiony za dzieła Twoje, modlitwą uczyń życie moje! (30.05.2010)             
mój blog- zapraszam:  http://wszystkozaczynasieodmodlitwy.blogspot.com/

Offline

 

#67 2010-01-17 09:59:20

szukajaca Boga

Gość

Re: Ulubione cytaty :)

To wstyd dla mnie, żebym się ja tak z Bogiem targowała, ja chcę, aby życie moje było świętym szaleństwem krzyża, wszystko  za wszystko, Bóg nie żałował dla mnie siebie, ja nie chcę żałować dlań siebie.

Krew za krew, miłość za miłość, życie za życie.

Sadzić i polewać i uprawiać to twoja rzecz, wzrost i owoc i skutek do Boga należy.
 
Odwagi, wznieśmy duszę ku szlachetnym postanowieniom
i póki jeszcze żyjemy ofiarujmy Bogu na ołtarzu miłości przez ofiarę dobrowolną, to wszystko, czego nas śmierć dnia pewnego musi pozbawić zupełnie.

Sł.B.Maria Witkowska

 

#68 2010-01-30 14:42:20

Kasia K

Administrator

4576923
Skąd: Witnica
Zarejestrowany: 2009-02-07
Posty: 2027
Punktów :   14 

Re: Ulubione cytaty :)

"Z twarzą schyloną ku memu Umiłowanemu, zostawałem, zapominając o sobie... Wszystko dla mnie znikło! oddałem się, - zatracając wśród lilii wszelkie me pragnienia."
                św. Jan od Krzyża


Wpatrywać się Panie, w Twe święte Ciało, pragnę do końca moich dni,
bo me serce Ciebie pokochało, ukrytego w białej Hostii.

Bądź uwielbiony za dzieła Twoje, modlitwą uczyń życie moje! (30.05.2010)             
mój blog- zapraszam:  http://wszystkozaczynasieodmodlitwy.blogspot.com/

Offline

 

#69 2010-01-30 21:49:34

Meredith

Gość

Re: Ulubione cytaty :)

My z lekcji religii to nieraz wynosimy taki schemat Syn Boży żył sobie w niebie , zstąpił na ziemię.Przeżył tu 33 lata.Umarł.Zmartwychwstał i poszedł sobie z powrotem do nieba.
NIE MA.
Tam gdzieś hen daleko jest, a schemat jest innny.
Syn Boży stał się człowiekiem i nigdy nie przestał być człowiekiem.Mysleliście keidyś o tym?Jest człowiekiem do dziś, ale gdzie On jest? A może Chrystus jest żołnierzem, który się bije o Ciebie? Ma spocone włosy, podkrążone oczy. Jest spuchnięty, bo się całą noc bił z diabłem o Ciebie. Idziesz ulicą mówisz "kurcze kolejny łachmyta idzie", a to jest ON wiesz? To jest On. Zniszczony, bo chce żebyś żył.


Ks.Pawlukiewicz.

Ostatnio edytowany przez Meredith (2010-01-30 21:50:26)

 

#70 2010-02-01 17:20:43

Kasia K

Administrator

4576923
Skąd: Witnica
Zarejestrowany: 2009-02-07
Posty: 2027
Punktów :   14 

Re: Ulubione cytaty :)

"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same." — Phil Bosmans


Wpatrywać się Panie, w Twe święte Ciało, pragnę do końca moich dni,
bo me serce Ciebie pokochało, ukrytego w białej Hostii.

Bądź uwielbiony za dzieła Twoje, modlitwą uczyń życie moje! (30.05.2010)             
mój blog- zapraszam:  http://wszystkozaczynasieodmodlitwy.blogspot.com/

Offline

 

#71 2010-02-01 21:18:50

Meredith

Gość

Re: Ulubione cytaty :)

" [...] I kiedy mówiąc tak uszedł ze dwie mile, brat Leon z wielkim zadziwem zapytał: „Ojcze, błagam cię na miłość Boską, powiedz mi, co jest radość doskonała?” A święty Franciszek tak rzecze: „Kiedy staniemy u Panny Maryi Anielskiej deszczem zmoczeni, zlodowaciali od zimna, błotem ochlapani i zgnębieni głodem i zapukamy do bramy klasztoru, a odźwierny wyjdzie gniewny i rzeknie: ‘Coście za jedni?’ - a my powiemy: ‘Jesteśmy dwaj z braci waszej’ - a on powie: ‘Kłamie-cie, wyście raczej dwaj łotrzykowie, którzy włóczą się świat oszukując, i okradacie biednych z jałmużny, precz stąd’ - i nie otworzy nam, i każe stać na śniegu i deszczu, zziębniętym i głodnym, aż do nocy; wówczas, jeśli takie obelgi i taką sro-gość, i taką odprawę zniesiemy cierpliwie, bez oburzenia i szemrania, i pomyślimy z pokorą i miłością, że odźwierny ten zna nas dobrze, lecz Bóg przeciw nam mówić mu każe, o bracie Leonie, zapisz, że to jest radość doskonała. I jeśli dalej pukać będziemy, a on wyjdzie wzburzony i jak nicponiów natrętnych wypędzi nas, lżąc i policzkując, i powie: ‘Ruszajcie stąd, opryszki nikczemne, idźcie do szpitala, bowiem nie dostaniecie tu jedzenia ani noclegu’ - jeśli zniesiemy to cierpliwie i pogodnie, i z miłością, o bracie Leonie, zapisz, że to jest radość doskonała. I jeśli mimo to,I jeśli mimo to, uciśnieni głodem i zimnem, i nocą, dalej pukać będziemy i wołać, i prosić, pła-gząc rzewnie, by dla miłości Boga otwarli nam chociaż i wpuścili do sieni, a ów, jeszcze wścieklejszy, powie: „A to bezwstydne hultaje; dam ja im, jak na to zasługują” - i wyjdzie z kijem sękatym, chwyci nas za kaptur i ciśnie o ziemię, i wytarza w śniegu, i będzie bić raz po raz tym kijem - jeśli to wszystko zniesiemy pogodnie, myśląc o mękach Chrystusa błogosławionego, które winniśmy ścierpieć dla miłości Jego, o bracie Leonie, zapisz, że to jest radość doskonała. Przeto słuchaj końca, bracie Leonie. Ponad wszystkimi łaski i dary Ducha Świętego, których Chrystus udziela przyjaciołom swoim, jest pokonanie samego siebie i chętne dla miłości Chrystusa znoszenie mąk, krzywd, obelg i udręczeń. Z żadnych bowiem innych darów Bożych nie możem się chlubić, gdyż nie są nasze, jeno Boże. Przeto mówi Apostoł: ‘Cóż masz, co nie pochodzi od Boga? a jeśli od Niego pochodzi, przecz się tym chlubisz, jakby pochodziło od ciebie?’ Lecz krzyżem udręki i utrapienia możem się chlubić; nasz bowiem jest. I przeto mówi Apostoł: ‘Będę się chlubić jedynie krzyżem Pana naszego, Jezusa Chrystusa’.”

Kwiatki św. Franciszka

 

#72 2010-02-04 21:21:59

Kasia K

Administrator

4576923
Skąd: Witnica
Zarejestrowany: 2009-02-07
Posty: 2027
Punktów :   14 

Re: Ulubione cytaty :)

"Dlatego też, kochane dzieci, módlcie się, módlcie się, módlcie się - aż cale życie stanie się modlitwą" (orędzie Maryi, 25.08.98). "


Wpatrywać się Panie, w Twe święte Ciało, pragnę do końca moich dni,
bo me serce Ciebie pokochało, ukrytego w białej Hostii.

Bądź uwielbiony za dzieła Twoje, modlitwą uczyń życie moje! (30.05.2010)             
mój blog- zapraszam:  http://wszystkozaczynasieodmodlitwy.blogspot.com/

Offline

 

#73 2010-02-15 15:57:20

Kasia K

Administrator

4576923
Skąd: Witnica
Zarejestrowany: 2009-02-07
Posty: 2027
Punktów :   14 

Re: Ulubione cytaty :)

"Żyję zadowolony dzięki ufności, że Ty, Panie, jesteś wierny w swoich
obietnicach; lecz nie posiadając Cię jeszcze, wzdycham udręczony
pragnieniem. Udziel mi wytrwałości w tym pragnieniu, dopóki nie otrzymam
tego, co obiecałeś: wówczas skończą się jęki, a rozbrzmiewać będzie
jedynie chwała"
(św. Augustyn).


Wpatrywać się Panie, w Twe święte Ciało, pragnę do końca moich dni,
bo me serce Ciebie pokochało, ukrytego w białej Hostii.

Bądź uwielbiony za dzieła Twoje, modlitwą uczyń życie moje! (30.05.2010)             
mój blog- zapraszam:  http://wszystkozaczynasieodmodlitwy.blogspot.com/

Offline

 

#74 2010-04-19 21:49:49

Rita

Gość

Re: Ulubione cytaty :)

Nie ma zła, z którego Bóg nie mógłby wyprowadzić większego dobra. Nie ma cierpienia, z którego nie mógłby uczynić drogi prowadzącej do Niego.
Jan Paweł II, Pamięć i tożsamość

Tam, gdzie narasta zło, rośnie również nadzieja dobra.
Jan Paweł II, Pamięć i tożsamość

Żyć i umierać dla tego, co się kocha, tylko to mnie interesuje.
Albert Camus, Dżuma

Każda wielka miłość ma w sobie coś upokarzającego i śmiesznego.
Jarosław Iwaszkiewicz, Panny z Wilka

To jedyny powód, dla którego przyszłam na świat- aby pozwolić ci znaleźć drogę z której zboczyłeś.
Paulo Coelho, Weronika postanawia umrzeć

 

#75 2010-06-04 08:39:48

lukaszocd

Gość

Re: Ulubione cytaty :)

Słowa światła i miłości
Św. Jan od Krzyża (Jan de Yepes)

SENTENCJE

12. Bardziej Bóg pragnie od ciebie choćby najmniejszego stopnia czystości duszy, niż największych dzieł, jakich możesz dokonać.

13. Bardziej Bóg żąda od ciebie choćby najmniejszego stopnia posłuszeństwa i uległości, niż wszystkich innych czynów, jakie chcesz podjąć dla Niego.

14. Bardziej Bóg ceni w tobie pragnienie oschłości i cierpienia z miłości, niż wszystkie pociechy, widzenia duchowe i myśli, jakie byś mógł mieć.

 

#76 2010-06-08 11:23:14

lukaszocd

Gość

Re: Ulubione cytaty :)

Modlitwa do Trójcy Przenajświętszej
Błogosławiona Elżbieta od Trójcy Przenajświętszej

J. M. † J. T.

Uwielbiam Cię, mój Boże, Trójco Przenajświętsza! Dopomóż mi zupełnie zapomnieć o sobie, abym nieporuszona i uspokojona, mogła zamieszkać w Tobie tak, jakby moja dusza znajdowała się już w wieczności. Oby już nic nie zdołało zamącić mego pokoju ani wyprowadzić mnie z Ciebie, o Mój Ty Niezmienny, lecz niech każda minuta coraz głębiej zanurza mnie w Twoją Tajemnicę. Napełnij pokojem moją duszę, uczyń w niej swoje niebo, swoje ulubione mieszkanie i miejsce swego odpoczynku. Obym nigdy nie zostawiała Ciebie samego, lecz była tam zawsze cała, cała czuwająca z wiarą, cała pogrążona w adoracji i cała zdana na Twoje stwórcze działanie.

O, mój umiłowany Chryste, z miłości ukrzyżowany, chciałabym być oblubienicą Twego Serca, chciałabym Cię otaczać chwałą i chciałabym Cię miłować tak, żebym umarła z miłości. Lecz czuję moją niemoc i dlatego proszę Cię, abyś mnie «przyoblókł w siebie samego», tak aby wszystkie poruszenia mojej duszy utożsamiały się ze wszystkimi poruszeniami Twojej duszy, abym się zanurzyła w Tobie, została przez Ciebie ogarnięta, tak abyś Ty zajął moje miejsce, aby moje życie było tylko promieniowaniem Twojego Życia. Przyjdź do mnie jako Wielbiciel, Wynagrodziciel i Zbawiciel. Słowo Przedwieczne, Słowo mego Boga, chcę spędzić moje życie na słuchaniu Ciebie; chcę być w pełni pojętną, tak aby się wszystkiego nauczyć od Ciebie. A potem poprzez wszystkie noce, wszystkie próżnie, wszystkie niemoce chcę zawsze być w Tobie i trwać w Twoim wielkim świetle. O, moja umiłowana Gwiazdo, zachwycaj mnie, abym nie mogła już uchylić się spod Twego promieniowania.

O, Ogniu trawiący, Duchu miłości, «zstąp na mnie», aby w mej duszy dokonało się jakby nowe wcielenie Słowa. Niech będę dla Niego dodatkowym człowieczeństwem, w którym On odnowi całe swoje Misterium. A Ty, Ojcze, pochyl się nad swoim biednym stworzeniem, «okryj je swoim cieniem» i dostrzegaj w nim tylko «Umiłowanego, w którym złożyłeś całe swoje upodobanie».

O moi Trzej, moje Wszystko, moja Szczęśliwości, nieskończona Samotności, Niezmierzoności, w której się gubię, oddaję się Wam jako ofiara. Ukryjcie się we mnie, abym ja mogła się ukryć w Was, w oczekiwaniu na kontemplowanie w Waszym świetle przepaści Waszej wielkości.

21 listopada 1904 r.


Moze troche dluga, ale dla mnie jest naprawde piekna...

 

#77 2010-06-13 16:25:21

Kasia K

Administrator

4576923
Skąd: Witnica
Zarejestrowany: 2009-02-07
Posty: 2027
Punktów :   14 

Re: Ulubione cytaty :)

* "Wierność Bogu zawsze czy słońce świeci, czy też chmury i mgły zaciemniają horyzont duszy."

* "Adoracja głównym i jedynym jest celem. Jest ona racją naszego istnienia."

* "Nie traćmy wiary i ufności w potęgę modlitwy"

* "Na adoracji niejako zagubić i zapomnieć siebie należy. Jezusa w Hostii uwielbiać i dziękować Mu..." 

Matka Maria od Krzyża Morawska-  apostołka Eucharystii, założycielka zakonu Klarysek od Wieczystej Adoracji.


Wpatrywać się Panie, w Twe święte Ciało, pragnę do końca moich dni,
bo me serce Ciebie pokochało, ukrytego w białej Hostii.

Bądź uwielbiony za dzieła Twoje, modlitwą uczyń życie moje! (30.05.2010)             
mój blog- zapraszam:  http://wszystkozaczynasieodmodlitwy.blogspot.com/

Offline

 

#78 2010-06-13 17:00:26

Helena

Gość

Re: Ulubione cytaty :)

" Zwyciężać zło dobrem to zachować wierność Prawdzie."
                                                                       bł. ks. Jerzy Popiełuszko

Ostatnio edytowany przez Helena (2010-06-13 17:01:09)

 

#79 2010-06-17 21:43:50

Helena

Gość

Re: Ulubione cytaty :)

"Miłość rodzi się w sercu, wyraża się słowem, ale żyje czynem".
św. J.S. Pelczar to z mojego podpisu

 

#80 2010-06-22 14:38:44

 Siasia

Kochająca Pana ♥

Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 340
Punktów :   

Re: Ulubione cytaty :)

"Otwórz z bezgraniczną ufnością Twe serce na działanie Tego, który sam może Cię pocieszyć i zbawić. Nie bój się więc przyszłości, ponieważ Bój jest z Tobą i jest najwierniejszy! Nie dopuści do tego, by nasz wróg zapanował nad Tobą. Ten Boski Kochający nie pozwoli nigdy, aby dusza, która Mu się poświęciła w szczególny sposób, stała się pastwą najzaciętszego z jej wrogów. Nie! Nie! Wróg nigdy nie zatriumfuje!" [św. Ojciec Pio]

"Trzeba się oddać całkowicie w ręce Boga, nie licząc na żadne ludzkie oparcie; wtedy bezpieczeństwo staje się tym głębsze i piękniejsze" [św. Teresa Benedykta od Krzyża]

"Miłość jest cierpliwa,
uprzejma jest.
Miłość nie zazdrości, nie przechwala się,
nie unosi się pychą,
nie zachowuje się nietaktownie,
nie szuka swego,
nie unosi się gniewem,
nie pamięta złego,
nie cieszy się z nieprawości,
lecz raduje się z triumfu prawdy.
Miłość wszystko znosi,
każdemu wierzy,
każdemu ufa,
wszystko przetrzyma.
Miłość nigdy nie ustaje,
chociaż dar przemawiania z natchnienia Bożego zaniknie,
chociaż dar modlenia się w obcych językach przeminie,
chociaż wiedzy zabraknie.
Niedoskonała jest nasza wiedza,
niedoskonałe nasze przemawianie z natchnienia Bożego.
Gdy przyjdzie życie doskonałe,
niedoskonałe zniknie". [I Kor 13, 4-10]


Kochaj i rób, co chcesz

św. Augustyn

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora