"Furta"

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#101 2010-01-10 15:30:13

 Marzenak

wierna Panu- moderator

Skąd: Dolny Slask,Ateny
Zarejestrowany: 2009-11-09
Posty: 1063
Punktów :   17 

Re: Nasze Powolanie

Agnieszko ja też obiecuję,że będę modlić się za Ciebie i pozostałe Kandydatki.Bądź dzielna i głoś ludziom Dobrą Nowinę o Jezusie


BOGU MEMU UFAM ON PROWADZI MNIE

Naśladuj Chrystusa-kochaj i służ

Offline

 

#102 2010-01-10 15:42:31

Agnieszka

Gość

Re: Nasze Powolanie

Sama odpowiedź jest trudna, a życie jeszcze trudniejsze, ale mam nadzieję, że Pan udzieli tyle łask i sił, że będzie z tego wiele dobra - no i z modlitwą innych - to zawsze duża pomoc... będzie łatwiej

 

#103 2010-01-10 16:02:42

Służebnica Pana

Moderator!

7841638
Zarejestrowany: 2008-12-22
Posty: 3504
Punktów :   28 

Re: Nasze Powolanie

Agnieszko cieszę się z Twojego szczęścia i wyboru i tego, że mogłyśmy się poznać osobiście.
Obiecuję swoją modlitwę. Trwaj przy Panu!


"Uczyń Jezu ze mnie narzędzie do zbawiania ludzi, gdyż Ty najlepiej wiesz jak bardzo tego potrzebują czasy dzisiejsze."   
                         Sł. Boży ks. Józef Małysiak SDS


Niech moje ręce uczynią to czego Ty chcesz dokonać

Offline

 

#104 2010-01-10 16:39:32

Meredith

Gość

Re: Nasze Powolanie

Agnieszko... nie masz pojęcia jak Ci zazdroszczę (ale to pozytywna zazdrość, o ile taka istnieje )
Pamiętam o Tobie na modlitwie i życzę wytrwałości

 

#105 2010-01-10 17:19:35

Agnieszka

Gość

Re: Nasze Powolanie

To dobrze, że to pozytywna zazdrość, na taką zezwalam Pozdrawiam Cię
Ja to chyba jeszcze nie wierzę w to wszytko

 

#106 2010-01-10 17:31:17

boza_tancerka

Gość

Re: Nasze Powolanie

przepraszam, że podpytuję, ale do jakich Boromeuszek idziesz, czy do Mikołowskich, bo mam tam ciocię i są mi znane od dzieciństwa:-)

 

#107 2010-01-10 17:41:22

Agnieszka

Gość

Re: Nasze Powolanie

Napiszę na PW

 

#108 2010-03-30 22:53:46

Śliwka

Gość

Re: Nasze Powolanie

ja we wrześni/październiku ( to jest do ustalenia) tego roku ( czyli już za pół roku!! ) rozpocznę kandydaturę u Sióstr Urszulanek Serca Jezusa Konającego zwanych Urszulankami Szarymi... już zbieram dokumenty, rodzina juz poinformowana... także wszytsko na zaawansowanej drodze

 

#109 2010-03-31 06:33:40

 Marzenak

wierna Panu- moderator

Skąd: Dolny Slask,Ateny
Zarejestrowany: 2009-11-09
Posty: 1063
Punktów :   17 

Re: Nasze Powolanie

Śliweczko pięknie.
Wzrastaj w powołaniu i umacniaj się w nim.Niech Cię Pan prowadzi.


BOGU MEMU UFAM ON PROWADZI MNIE

Naśladuj Chrystusa-kochaj i służ

Offline

 

#110 2010-03-31 11:22:05

boza_tancerka

Gość

Re: Nasze Powolanie

Śliweczko cieszę się ogromnie, ja już też zbieram dokumenty, oraz chcę sobie sprawić ręcznie robiony sweter na drutach- znaczy się nie ja go zrobię, ale znajoma, cieżko o proste brązowe swetry, które nie byłyby sztuczne.

 

#111 2010-03-31 20:17:07

Effatha

Gość

Re: Nasze Powolanie

cieszę się waszym szczęściem.....ja jeszcze w trakcie rozeznawania, a raczej wielkiej tesknoty.
Trzymajcie sie Jezusa!
bedę o was pamietała:)

 

#112 2010-03-31 22:11:29

Rita

Gość

Re: Nasze Powolanie

Cieszę się, że tak wiele z nas odnalazło już swoją drogę, swoje miejsce na ziemi
Ja nadal szukam... Zobaczymy jak to wszystko się potoczy, bo na razie moje życie przekręciło się o 180 stopni
Różnymi drogami Pan Bóg prowadzi, a cel jest i tak ten sam...
I taka sama droga- droga miłości...

 

#113 2010-04-08 17:53:43

Służebnica Pana

Moderator!

7841638
Zarejestrowany: 2008-12-22
Posty: 3504
Punktów :   28 

Re: Nasze Powolanie

Kochani myślę, że już mogę się Wam przyznać, jeśli tylko Bóg pozwoli to za rok po maturze przekrocze progi Betanii   długo szukałam i rozeznawałam aż w końcu Pan wskazał mi moja drogę:) proszę o modlitwę bym dzielnie trwała przy Panu. Pozdrawiam Was serdecznie. Niech żyje Chrystus Król- na zawsze w sercach naszych!


"Uczyń Jezu ze mnie narzędzie do zbawiania ludzi, gdyż Ty najlepiej wiesz jak bardzo tego potrzebują czasy dzisiejsze."   
                         Sł. Boży ks. Józef Małysiak SDS


Niech moje ręce uczynią to czego Ty chcesz dokonać

Offline

 

#114 2010-04-08 20:37:32

aneta89

Gość

Re: Nasze Powolanie

Pięknie powodzenia!
Ja proszę o modlitwę w rozenawaniu.

Różnymi drogami Pan Bóg prowadzi, a cel jest i tak ten sam...
I taka sama droga- droga miłości...

 

#115 2010-04-10 08:48:09

Agnieszka

Gość

Re: Nasze Powolanie

Będę pamiętać o Tobie w swojej modlitwie i ufam, że z radością podejmiesz tę piękną drogę!
Niech Pan Bóg Ci błogosławi! +

 

#116 2010-04-10 16:52:26

aneta89

Gość

Re: Nasze Powolanie

Dziękuje Agnieszko:)

 

#117 2010-05-06 21:07:08

Służebnica Pana

Moderator!

7841638
Zarejestrowany: 2008-12-22
Posty: 3504
Punktów :   28 

Re: Nasze Powolanie

Już wiecie gdzie powołał mnie Pan teraz chciałabym podzielić się moim świadectwem jak do tego wszystkiego doszło:-)
Od dłuższego czasu rozeznaje swoje powołanie. Czuję, że życie zakonne to moja droga i tylko w tym życiu mogę się spełnić. Szukałam swojego miejsca od dawna. Nie wiedziałam bardzo jak mam odnaleźć to właściwe zgromadzenie, jaki charyzmat jest mi najbliższy, myślałam, że moje miejsce jest u Sióstr Opatrzności Bożej to było pierwsze zgromadzenie jakie poznałam. Od trzeciej gimnazjum to zgromadzenie było mi najbliższe. Właściwie to byłam już zadeklarowaną opatrznościanką rozmawiałam z wieloma siostrami stamtąd i chciałam, tam wstąpić. Choć moje serce nadal szukało ‘czegoś więcej’ nie czułam się dobrze Mogę powiedzieć, że w moim życiu bardzo dużo się zmieniło, poznałam siostry betanki.  Chociaż nigdy nie uważałam, że mogłabym wstąpić do sióstr betanek. To życie wydawało mi się za bardzo odległe, moją znajomość zgromadzenia opierała się jedynie na znajomości z jedną Siostrą, a to zbyt mało by móc rozeznać swoje powołanie. Choć stopniowo zaczęłam poznawać inne siostry, miałam możliwość gościć Siostry Betanki u mnie w parafii gdy przyjechały z powołaniówką, przełamałam się nawet na to by pojechać na rekolekcje, co wcześniej wydawała się 'niemożliwe' ja na rekolekcje nie, nie... Pojechałam tam ze względu na siostrę bo już głupio było tak cały czas odmawiać, gdy tylko weszłyśmy z koleżanką od razu poczułyśmy się tam tak dobrze, weszłyśmy w ten piękny betański klimat :-) Po powrocie do domu z tym pierwszych rekolekcji poczułam tak wielką tęsknotę za Betanią. I wielkie oczekiwanie na kolejne rekolekcje, na które Pan dał mi wielką łaską by pojechać tam sama bez znajomych i całkiem inaczej przeżyć ten czas, całkowicie przy Nim. Zaczęły rodzić się pytania 'Panie czy to właśnie tu jet moje miejsce?' Wsłuchiwałam się w to co do mnie mówił Pan. Gdy wybierałam się na kolejne rekolekcje do Częstochowy jechałam z ogromną nadzieją, że tam Pan odpowie na moje pytanie, że będę wiedziała czy to jest TO czego tak bardzo szukałam. Rekolekcje były niesamowite codziennie chodziliśmy na Apel Jasnogórski, gdy wróciłam do domu byłam tak bardzo szczęśliwa, napełniona pokojem, ale niestety Pan nie udzielił mi odpowiedzi na pytanie na które tak bardzo pragnęłam dostać odpowiedź. Tydzień później pojechałam na rekolekcje sercańskie tam podczas adoracji Pan   powiedział do mnie konkretnie 'Nie bój się wypłyń na głębie' wtedy już wiedziałam, że On chce mnie mieć dla Siebie Na tych rekolekcjach uzyskałam odpowiedź na moje pytanie. Wtedy moje serce poczuło wielką tęsknotę za Betanią. Wiedziałam, że tam odnalazłam swoje miejsce, swój dom. Tam na prawdę czuję się wolna i szczęśliwa, to mój charyzmat, którym pragnę żyć.Teraz dzielnie wzrastam w tym do czego powołał mnie Pan. Przede mną jeszcze rok zanim przekroczę progi mojej Betanii.:-) Dlatego kazdego z Was proszę o modlitwę bym była wierna Chrystusowi Królowi.

Nie bójcie się odpowiedzieć Miłości 'TAK' :-)

Pozdrawiam serdecznie! ;-)


"Uczyń Jezu ze mnie narzędzie do zbawiania ludzi, gdyż Ty najlepiej wiesz jak bardzo tego potrzebują czasy dzisiejsze."   
                         Sł. Boży ks. Józef Małysiak SDS


Niech moje ręce uczynią to czego Ty chcesz dokonać

Offline

 

#118 2010-05-07 08:05:35

Gaudia

Gość

Re: Nasze Powolanie

Piękne świadectwo Dziękujemy

 

#119 2010-05-07 12:26:07

Rita

Gość

Re: Nasze Powolanie

Służebnico, dzięki za Twoje świadectwo...
Czeka Cię ważny rok... Oby był dla Ciebie czasem wzrastania i umacniania się w swojej decyzji
Trzymaj się cieplutko

 

#120 2010-07-08 11:12:27

Służebnica Pana

Moderator!

7841638
Zarejestrowany: 2008-12-22
Posty: 3504
Punktów :   28 

Re: Nasze Powolanie

Dziękuję 


"Uczyń Jezu ze mnie narzędzie do zbawiania ludzi, gdyż Ty najlepiej wiesz jak bardzo tego potrzebują czasy dzisiejsze."   
                         Sł. Boży ks. Józef Małysiak SDS


Niech moje ręce uczynią to czego Ty chcesz dokonać

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora