"Furta"

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#1 2010-06-02 16:09:11

Dominika

Gość

Co o tym myślicie ?

Co o tym myślicie ?

Piątek 21 kwietnia 2010 r.  Ewa Rygielska przekazała Orędzie jakie usłyszała do Pana Jezusa

W sierpniu – 15,  gdy święto Wniebowzięcia Matki Bożej będzie przypadać w niedzielę, (a tak jest w tym roku) będzie na świecie w godzinach od 10.00 do 12.00, tak straszna burza       z piorunami, że ludzie  w wielkiej liczbie będą ze strachu umierać. Na razie są to ataki szatana, ale gdy Bóg opuści Swoją rękę nad ziemią, to dopiero będzie przerażenie. Komputery powysiadają, ludziom pieniądze na kontach poprzepadają. Wszystko zniknie  w komputerach i będzie wyczyszczone, ludzie którzy mają  w bankach pieniądze będą sobie wyrywać z głowy włosy i będą tracić rozum po stracie pieniędzy. Tragedia Smoleńska to była zasadzka dla zniszczenia Polski. Szatan dopuścił się następnej haniebnej grozy.

Jednak jest jedyny ratunek dla Polski, jeżeli uzna Jezusa za Swojego Króla poprzez Intronizację, tylko Jezus zdemaskuje wszystkie zło i odrodzi się nasz Ojczyzna. Róbcie wszystko, co możecie dla Intronizacji Jezusa Króla Polski, módlcie się, pośćcie, działajcie, dokonujcie osobistej Intronizacji czy to sami czy w rodzinach, czy we wspólnotach, parafiach. Garnijcie się do Jezusa Kropla Polski, tylko On uratuje wasz Naród, a przez was inne narody. Innej drogi nie ma.

Przekaż to innym, niech wszyscy wiedzą i ratują przez Intronizację Jezusa Króla Polski siebie, swoje rodziny i najbliższych.



Poniedziałek 12 kwietnia 2010 r. Słowa Pana Jezusa do Ewy Rygielskiej.

„Trzeba wyrzucić z Polski Demona. Wzywam każdego kto kocha Ojczyznę, do postu o chlebie i wodzie. Ten post ma być zaczęty od jutra tj. od 13 kwietnia 2010 r. i ofiarowany w Intencji o przebłaganie Boga Ojca za grzechy ludzkości i o pokój w Ojczyźnie.

Przez 13 dni tego postu należy modlić się „Koronką do Miłosierdzia Bożego” Jeżeli ludzkość tego nie uczyni w lipcu będzie rozlanie krwi. Szatan chce zniszczyć Polskę, ponieważ ten kraj jest krajem kochającym Moje Serce  i Serce Mojej Matki, a Ja chcę uratować to, co jest trwałe w wierze i miłości. Zobacz mieszkańcy Niniwy ubrali się w wory i pościli, aby uratować swój kraj. Ja, Twój Pan nie każę ci ubierać się w wór, tylko chce posłuszeństwa i podjęcia modlitwy i postu.

Można też ten post i modlitwę zaczynać w późniejszym terminie, jeżeli ktoś się o tym dowiedział po 13 kwietnia, najważniejsze by czynić to z wielką miłością do Boga. Czas jest do lipca.”


Źródło: www.apokalipsa.info.pl

 

#2 2010-06-02 18:52:25

 Me@

"Podróż na wschód..."

Zarejestrowany: 2009-08-28
Posty: 143
Punktów :   

Re: Co o tym myślicie ?

Ja bym się wstrzymała z opinią.

I spytała się jakieś bardziej kompetentnej osoby pt. ksiądz wikary Albo cóś podobnego


" Postaw , Panie, straż przy moich ustach
I wartę przy bramie warg moich.
Nie skłaniaj mego serca do złego słowa "

Offline

 

#3 2010-06-02 19:20:26

Dominika

Gość

Re: Co o tym myślicie ?

Pytam was, bo właśnie sama nie wiem co o tym sądzić.

 

#4 2010-06-02 19:28:43

Rita

Gość

Re: Co o tym myślicie ?

Hm... Ja też wstrzymam się z opinią...
Ogólnie to nie mam zaufania do tego typu przepowiedni... Przydałaby się jakaś osoba znająca się na rzeczy.

A tak swoją drogą kim jest Ewa Rygielska?

 

#5 2010-06-06 15:27:34

 sanderka1000

s. Maksymilla

5330629
Call me!
Skąd: Lębork
Zarejestrowany: 2009-09-19
Posty: 1373
Punktów :   10 
WWW

Re: Co o tym myślicie ?

Kurcze, tak jak ostatnio obserwuję to coraz więcej jest jakiś przepowiedni. Ostatnio też natknęłam się na treść trzeciej tajemnicy fatimskiej. I też nie wiem, co o tym wszystkim sądzić. I właśnie - kim jest ta Ewa?


Bo On jest dobry, bardzo dobry...

Offline

 

#6 2010-06-06 17:11:42

szukajaca Boga

Gość

Re: Co o tym myślicie ?

a czy ktos odwiedzał te stronę?
mnie np zbulwersował ten artykuł...

http://www.apokalipsa.info.pl/top/pan_jezus_mowi.htm

nie wiem kto to napisał i na jakiej podstawie...

 

#7 2010-06-06 19:05:58

Rita

Gość

Re: Co o tym myślicie ?

Szukająca Boga, przeglądałam tą stronę ale akurat na to się nie natknęłam...

I nie podoba mi się ten artykuł... I to bardzo...
Ciekawe, kto jest odpowiedzialny za tworzenie tej strony... Bo osobiście nie wydaje mi się żeby władza kościelna miała nad tym jakąkolwiek kontrolę...

 

#8 2010-06-07 10:59:06

damian2010

Gość

Re: Co o tym myślicie ?

ks. Pęzioł, egzorcysta:

"Mam w głowie konkretny dzień - mówi - Matki Boskiej Zielnej. 15 sierpnia. Prawdopodobnie jakiś znak. Nic złego się wtedy nie stanie. Będziemy się musieli tylko wobec tego znaku określić. Czekam na ten dzień, nie wiedząc co będzie. A może mi się tylko zdaje. Poczekam. Zobaczę - kończy ks. Pęzioł."

http://fronda.pl/news/czytaj/znany_egzo … wazny_znak

 

#9 2010-06-20 19:23:29

 Siasia

Kochająca Pana ♥

Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 340
Punktów :   

Re: Co o tym myślicie ?

Dominiko, zastanawiam się, czy ludzie, którzy tworzą tę stronę nie są przypadkiem "wilkami w owczej skórze", żerującymi na ufności innych ludzi...


Kochaj i rób, co chcesz

św. Augustyn

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora