"Furta"

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#1 2012-06-11 21:14:39

kochamswiat

Gość

Spełnione modlitwy

Witam:) dopiero się tu zalogowałam, nie miałam nigdy konta na takiego typu stronach, więc nie mam też doświadczenia. Poczytałam trochę Waszych wątków i widzę ze wszyscy sie tu szanują
Zacznę od tego, ze w życiu bywało różnie. Ogólnie wierzyłam w Boga, chodź nie raz zdarzało mi się zwątpic. Modliłam się, czasami nie mając już sił, chciałam żeby było lepiej, ale nie raz wcale się nie polepszało, to właśnie wtedy przychodziły momenty zwątpienia. Jak na młodą osobę myślę ze dośc dużo przeszłam, widziałam dużo złych rzeczy i do tej pory one wracają. Zamknęłam się w sobie, ogarniał mnie smutek, dręczyła przeszłośc, byłam taką "czarną osobą"- tak to określę, bo tak mi przyszło na myśl. Czasami miałam myśli samobójcze, bywało też że modliłam się do Boga o to, by umrzec, by mnie zabrał i ulżył mi. Poznałam kilka lat temu pewnego chłopaka. Odmienił moje życie, zaczęłam je doceniac, wszystko mnie cieszyło. Zrozumiałam, że nie moge ciągle patrzec na to co zle, ale dużo się śmiac, doceniac to co mam. Nauczył mnie patrzec na te dobre rzeczy. Niestety, czasami wracały mi te smutki, złości. Płakałam przy nim często, mówiłam przykre rzeczy. Męczyło go to na pewno i martwił się o mnie zawsze. Pomagaliśmy sobie-ja jemu on mi. Zmienił moje życie jak nikt. Bylismy do tej pory razem i darzyliśmy sie silnym uczuciem. Nadal go kocham i on mnie również, ale skrzywdziłam go ostatnio bolesnymi słowami wypowiedzianymi w nerwach... Zostawilam go... Największy skarb, który odmienił moje życie. Chcialam do niego wrócic, ale on nie ma sił. Poprosil zebym się z nim nie kontaktowała, powiedział że musimy odpocząs, dac sobie czas i ze muszą nam minąc wszelkie uczucia, które do siebie czujemy. Widzę to że on nadal chciałby ze mną byc, a ja z nim, ale boli go to co wykrzyczałam. Tęsknię za nim i boję się, że juz nie wróci. Modlę się o to, by było jak dawniej. Od kąd nie jestesmy razem, zauwazyłam i zdałam sobie z tego sprawę że nie mam się zawet z kim spotkac. Mam w pobliżu tylko jedna przyjaciółkę, ale widuję się z nią tylko raz na jakiś czas, ponieważ ona założyła rodzinę i ma obowiązki. Ostatnio postanowilam wyjśc wieczorem na spacer (czasem w trakcie spaceru modlę się w myślach, przepraszam, dziekuje, mówie co sie stalo, proszę o coś). Miałam wtedy w kieszeni rózaniec, postanowiłam zadzwonic do ukochanego, bardzo chciałam go zobaczyc. Gdy za nim tesknie to ściskam w dłoni różaniec, wtedy też tak zrobiłam i jednak nie zadzwoniłam ale skręciłam w bok (chciałam iśc prosto) i wpadłam na niego. To juz drugi raz. Wczoraj również poszłam na spacer. Myslałam nad tym wszystkim, miałam już wracac do domu, chciałam wyciągnąc rózaniec z torebki i włozyc go do kieszeni, podniosłam glowe i znów zobaczyłam (przejechal autem ulicą, nie dokładnie wiem czy to był on, ale auto identyczne). Nie wiecz czy Bóg daje mi jakiś znak, ze warto czekac. Ta miłośc odmieniła moje życie. Może niektórym to się wydaje śmieszne ale ja wierze w przeznaczenie. Sam fakt że nigdy w życiu nie spotkałam osoby tak podobnej do mnie jak on. Czuję, że warto jest głęboko wierzyc. Nasza miłośc nie była przelotną, ale poważnym uczuciem, a prawdziwa miłośc opiera się na pomocy drugiej osobie, na wierze, na tym, że się tęskni, że się o kimś dobrze myśli. Nie traktuję miłości jako zabawę. Potrzebowałam tutaj to napisac. Proszę Was uprzejmie o modlitwę za miłośc nie tylko moją (by wszystko się ułożyło jak dawniej) ale też innych osób które jej potrzebują.

Wspomnę również, ze modlitwa jest zbawienna i głęboko w to wierzę. Oto świadectwo:
Moja mama opowiadała mi, że zawsze miała problemy z nerkami, o ile dobrze pamiętam chyba miła kamienie i problem z oddawaniem moczu. Strasznie męczył ją bój, mimo to wybrała się na pielgrzymkę z moim bratem, siostrą i z moim tatą. Wtedy papieżem był Jan Paweł ll. Bolało ją strasznie na tej pielgrzymce, i zaczęła się modlic do Ojca Świętego o to by ulżyło. Po powrocie do domu poszła do łazienki. Jak ręką odjął od tamtej pory nie chorowała już na to

Kolejnym dowodem jest to, że żyję. Kilka razy w życiu byłam bliska smierci. Mama miała zagrożoną ciąże, gdy miałam się urodzic (miała45 lat). Urodziłam się bez oznak życia. Dopiero po kilku minutach "ożyłam". Zaraz po urodzeniu zachorowałam. Chorowałam ciężko do 13 miesiąca życia (salmonella i bakteria koli), Nie mogłam nic jeśc, bo wszystko się ze mnie "wylewało". Lekarze mówili że takie małe dziecko nie ma szans na przeżycie i ze już raczej nic ze mnie nie będzie. Mama siedziała ze mną w szpitalu przez cały ten czas i wymodliła

Mam nadzieję, ze również tak jak ja wierzycie, ze modlitwa czyni cuda. Proszę Was o modlitwę za miłośc i o to by między mną a ukochaną osobą wszystko się ułożyło z powrotem, bardzo tego potrzebuję. I wierzę, ze będzie dobrze, bo to co dostrzegam, gdy tylko się modlę, lub ściskam różaniec jest niesamowite.
Oby Wam nie zabrakło nigdy wiary. Świat jest piękny, a życie mija dosc szybko, więc cieszmy się każdym dniem, chocby nawet był najtrudniejszy. Każdy trud jest do czegoś w życiu potrzebny, a wszystko co nas spotyka kształtuje nasze myślenie, pomaga nam wyciągac jakieś wnioski. Pozdrawiam Was gorąco, cieszcie sie życiem, wierzcie w modlitwę !

PS: jeśli trafiły się jakieś niesforne błędy w tekście to przepraszam

 

#2 2012-06-11 21:39:43

lenka16

Gość

Re: Spełnione modlitwy

Witaj na naszym forum
Dziękuję Ci za to świadectwo. Wiesz, jakoś ostatnio bardzo zwątpiłam w to, że prawdziwa miłość, opierająca się, tak jak napisałaś na "pomocy drugiej osobie, na wierze, na tym, że się tęskni, że się o kimś dobrze myśli" istnieje. Dlatego przywróciłaś mi wiarę w ludzi.
Pomodlę się za Was z wielką przyjemnością

Ja również wierzę, w ogromną moc modlitwy.

Ostatnio edytowany przez lenka16 (2012-06-11 21:40:17)

 

#3 2012-06-11 22:25:02

kochamswiat

Gość

Re: Spełnione modlitwy

Czasami warto oprócz w Boga wierzyc też w ludzi Nic w tym złego, ze zwątpiłaś, jesteśmy ludźmi, więc się zdarza Ja jak w coś zwątpie to czekam na coś co z powrotem przywróci mi wiarę, ze będzie lepiej. W życiu należy sie doszukiwac sensu dlaczego jest tak a nie inaczej, czy nie ma w tym naszej winy, a jeśli jest, to trzeba nad sobą popracowac Uwierz, przychodzą takie dni, gdy wszystko się odmienia

 

#4 2012-06-11 23:04:45

 kamcia

Mistrzyni Nowicjatu

28860759
Call me!
Zarejestrowany: 2012-02-16
Posty: 1919
Punktów :   14 

Re: Spełnione modlitwy

kochamswiat - ja tez miałam podobnie, ale nie był to chłopak tylko inna osoba bardzo ważna dla mnie. i zawsze gdy się modliłam ta osoba jakoś się pojawiała, albo pisała do mnie SMS, albo w tym momencie dzwoniła do mnie lub pisała coś na komputerze.
Pomogła mi zmienić własne życie na lepsze z pomocą Bożą i nadal mi pomaga.

W modlitwę wierzę i to bardzo zwłaszcza kiedy idę do środowiska gdzie jestem atakowana za to jakim jestem człowiekiem i w Kogo wierzę.
Obiecuję pamięć w modlitwie.
dla mnie dziś zapowiadał się kolejny bardzo ciężki dzień, ale były osoby, które modliły się właśnie w tej intencji i nic złego się nie wydarzyło, a nawet pojawiły się radosne momenty w tych wydawałoby się trudnych chwilach dnia.

Szczęść Wam Boże !!


Nie umiem dziękować Ci Panie, Bo małe są moje słowa. Zechciej przyjąć moje milczenie, I naucz mnie życiem dziękować.

https://www.facebook.com/ForumFurta

Offline

 

#5 2012-06-12 07:54:03

 Marzenak

wierna Panu- moderator

Skąd: Dolny Slask,Ateny
Zarejestrowany: 2009-11-09
Posty: 1063
Punktów :   17 

Re: Spełnione modlitwy

Witaj kochamświat cieplutko.
Dzięki za świadectwo,będę Ci,Wam kibicować modlitwą.Wierzę,że wszystko się poukłada...
A modlitwa naprawdę ma wielką moc,gdy wołasz do Boga On od razu rozkłada ramiona.
Trzymaj się kochana będzie dobrze.
I jeszcze jedno Różaniec to piękna modlitwa.


BOGU MEMU UFAM ON PROWADZI MNIE

Naśladuj Chrystusa-kochaj i służ

Offline

 

#6 2012-06-12 14:27:48

 weraikon

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-08-17
Posty: 1227
Punktów :   

Re: Spełnione modlitwy

modlitwa bywa takze mysl, doswiadczylam tego - teraz jestem w "wymyslonym" myslna modlitwa zakonie w Hiszpanii, jestem pierwsza Polka, toruje droge innym Polkom, ciezka praca ktorej Pan blogoslawi. przed wyjazdem mialam kilka odpowiedzi od Pana, ze jesli bede wierna Jego przykazaniom to bedzie mi blogoslawil w ziemi ktora ide posiasc i mnozyc sie tu mam.
buziaki z Hiszpanii


„Dałem ci poznać całą twą nędzę, abyś cała oparła się na Mnie… Ile Mi zaufasz, tyle ci pomogę”.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora