"Furta"

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#41 2012-07-10 20:53:49

szukajaca Boga

Gość

Re: Zaśnięcie w Duchu Świętym dobrze i nie :)

kamciosz poszukaj swojej drogi "nawrócenia", patrzenie na innych nie jest dobrym pomysłem, każdy ma swoją i tylko swoją drogę daną przez Boga bo każdy jest inny

 

#42 2012-07-11 17:54:18

 kamciosz95

Użytkownik

25814399
Zarejestrowany: 2012-03-08
Posty: 183
Punktów :   

Re: Zaśnięcie w Duchu Świętym dobrze i nie :)

nie nie chodzi mi o to- bo nie wiem czy pisanie ciągle o mnie was nie nudzi dlatego chciałem byśmy rozwinęli temat o was- by tu dużo osób pisało


Wykonuję ręcznie plecione różańce, dziesiątki- jeśli macie jakieś inne propozycje to również zachecam Jeśli nie spodobają się Wam to po prostu odsyłacie i nic nie tracicie . Ponieważ bardzo lubię to robić więc ceny nie są z kosmosu. Podgląd moich wcześniejszych zamówień tu na:  http://www.photoblog.pl/kamilrosary/165 … alnie.html . Polecam i prosze polecajcie. Będę niezmiernie wdzięczny.
mail: kamilszczepanik95@wp.pl
BÓG jest WIELKI

Offline

 

#43 2012-07-11 19:33:51

 Hebronka

Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?

Zarejestrowany: 2011-04-25
Posty: 321

Re: Zaśnięcie w Duchu Świętym dobrze i nie :)

nudzi, bo wiele osób daje Ci tutaj dobre rady, a Ty cały czas drążysz temat - jakbyś w ogóle nie chciał tych dobrych rad wcielić w życie - a przecież wielu użytkowników, np. Rita, Natchniona_Duchem, Ania, szukajaca Boga (i to z jej opinią, odnośnie rozmowy z psychologiem, najbardziej się zgadzam) Ci pomaga
cały czas drążysz - zamiast działać


pewnie zaraz zostanę zjechana, ale jak patrzę na ten temat, na Twoje uporczywe krzyczenie "zwróćcie na mnie uwagę" - to odechciewa mi się pisania na Furcie



przepraszam za ostre słowa, ale to moja opinia

Offline

 

#44 2012-07-12 20:50:32

 kamciosz95

Użytkownik

25814399
Zarejestrowany: 2012-03-08
Posty: 183
Punktów :   

Re: Zaśnięcie w Duchu Świętym dobrze i nie :)

tu nikt nikogo Hebronka nie zjeżdża- ja uważam że rozmawiać nawet na jeden temat powinno sie długo* tak samo jak nawracać się trzeba cały czas). Ja staram sie wcielać to w życie co mi pisali użytkownicy. I potrzebuje wsparcia z resztą chyba jak każdy ....i przez to że użytkownicy podają tu mi różne wiadomości to rozwijam się i poznaję błędy ( na jakich potykałem się w drodze do Boga) z różnych dziedzin życia.
Ja jak też pisałem to nie musi być zakładka o mnie. Chcę by użytkownicy ogólnie wypowiadali się na RÓŻNE tematy religijne- co ich spotkało i ich problemy. Wg mnie nam tu się fajnie pisze i dziękuję wszystkim użytkownikom.  Nic się nie dzieje Hebronka- to przecież twoja opinia i naprawdę ja ją szanuję


Wykonuję ręcznie plecione różańce, dziesiątki- jeśli macie jakieś inne propozycje to również zachecam Jeśli nie spodobają się Wam to po prostu odsyłacie i nic nie tracicie . Ponieważ bardzo lubię to robić więc ceny nie są z kosmosu. Podgląd moich wcześniejszych zamówień tu na:  http://www.photoblog.pl/kamilrosary/165 … alnie.html . Polecam i prosze polecajcie. Będę niezmiernie wdzięczny.
mail: kamilszczepanik95@wp.pl
BÓG jest WIELKI

Offline

 

#45 2012-07-12 21:28:59

 kamcia

Mistrzyni Nowicjatu

28860759
Call me!
Zarejestrowany: 2012-02-16
Posty: 1919
Punktów :   14 

Re: Zaśnięcie w Duchu Świętym dobrze i nie :)

Hebronka ma rację, chociaż ... w życiu różnie bywa, nie znamy się, może właśnie kamciosz potrzebuje takiego wielkiego wow w okół jego osoby
znam osoby, które wymyślają sobie problemy, żeby inni zwrócili na nich uwagę, ale każdy taki przypadek trzeba rozpatrywać osobno. A często ludzie nie są świadomi tego co robią.  mam znajomych, którzy nagle bardzo głośno się śmieją i widać, ze w ten sposób chcą na siebie zwrócić uwagę, ale oni nie są tego świadomi


Nie umiem dziękować Ci Panie, Bo małe są moje słowa. Zechciej przyjąć moje milczenie, I naucz mnie życiem dziękować.

https://www.facebook.com/ForumFurta

Offline

 

#46 2012-07-12 22:52:29

 Ania

...

Zarejestrowany: 2010-08-16
Posty: 283
Punktów :   

Re: Zaśnięcie w Duchu Świętym dobrze i nie :)

Kamciosz, zapraszam do innych tematów - mam ich tu mnóstwo i w każdym czekamy na Twoje zdanie i Twoją obecność!


"Wierzyć - to znaczy nawet się nie pytać,
jak długo jeszcze mamy iść po ciemku."

ks. Jan Twardowski

Offline

 

#47 2012-07-13 06:53:31

 Wirydiana

- moderator

7551960
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2011-08-28
Posty: 321
Punktów :   

Re: Zaśnięcie w Duchu Świętym dobrze i nie :)

Trzymajmy się wątku Na inne tematy piszemy w innych wątkach. W tym piszemy tylko odnośnie zaśnięcia. Kamciosz, także nie proś, żeby w Twoim wątku każdy pisać o czym tylko chce, bo od tego są inne działy założone przez użytkowników. Zapraszamy do pisania na innych wątkach

Offline

 

#48 2012-07-14 11:26:02

 kamciosz95

Użytkownik

25814399
Zarejestrowany: 2012-03-08
Posty: 183
Punktów :   

Re: Zaśnięcie w Duchu Świętym dobrze i nie :)

dobrze możemy zamknać tentemat- utwirzyłem ten post nie po to zeby coś wymyślać tylko dlatego że non stop potrzebuje pomocy odnosnie tego tematu- ja wiem ze tu są ludzie którzy naprawdę mi pomagają ale mi jeszcze czegos brakuje i sam nie wiem czego (i zeby nie było staram się stosować do rad o których piszą użytkownicy i szukam deski ratunku a nie proszę was po to byście sie udzielali bo ego nie widzę)....


Wykonuję ręcznie plecione różańce, dziesiątki- jeśli macie jakieś inne propozycje to również zachecam Jeśli nie spodobają się Wam to po prostu odsyłacie i nic nie tracicie . Ponieważ bardzo lubię to robić więc ceny nie są z kosmosu. Podgląd moich wcześniejszych zamówień tu na:  http://www.photoblog.pl/kamilrosary/165 … alnie.html . Polecam i prosze polecajcie. Będę niezmiernie wdzięczny.
mail: kamilszczepanik95@wp.pl
BÓG jest WIELKI

Offline

 

#49 2012-07-14 12:30:56

szukajaca Boga

Gość

Re: Zaśnięcie w Duchu Świętym dobrze i nie :)

skoro sam nie wiesz czego Ci brakuje to skąd my to mamy wiedzieć? i nie wiem co bym mogła jeszcze tutaj dla Ciebie napisać...nigdy nie byłam na takich spotkaniach, nie interesuję się tym a o mich świadectwach możesz poczytać na forum trochę tego jest

 

#50 2012-07-14 13:14:02

 kamciosz95

Użytkownik

25814399
Zarejestrowany: 2012-03-08
Posty: 183
Punktów :   

Re: Zaśnięcie w Duchu Świętym dobrze i nie :)

no dobrze- przepraszam że wam się narzucałem- to się juz nie powtórzy


Wykonuję ręcznie plecione różańce, dziesiątki- jeśli macie jakieś inne propozycje to również zachecam Jeśli nie spodobają się Wam to po prostu odsyłacie i nic nie tracicie . Ponieważ bardzo lubię to robić więc ceny nie są z kosmosu. Podgląd moich wcześniejszych zamówień tu na:  http://www.photoblog.pl/kamilrosary/165 … alnie.html . Polecam i prosze polecajcie. Będę niezmiernie wdzięczny.
mail: kamilszczepanik95@wp.pl
BÓG jest WIELKI

Offline

 

#51 2012-07-14 14:15:13

szukajaca Boga

Gość

Re: Zaśnięcie w Duchu Świętym dobrze i nie :)

myślę, że to nie rozwiąże Twojego problemu ale skoro chcesz... skup się na części siebie, tej jednej która Ci sprawia jakiś ból, cierpienie a nie na całym sobie, skoro tutaj nie znajdujesz pomocy a szukasz już długo i nie znajdujesz to może znaczyć że naprawdę potrzebujesz :specjalisty". Mówisz, że już nie pragniesz tak upadków więc może napisz teraz jaki masz problem, z czym sobie nie radzisz bo takie ogólnikowe pisanie nam, chcącym pomóc też nie pomaga. Nic na siłe

 

#52 2012-07-14 14:25:16

 kamciosz95

Użytkownik

25814399
Zarejestrowany: 2012-03-08
Posty: 183
Punktów :   

Re: Zaśnięcie w Duchu Świętym dobrze i nie :)

już nie czujetych upadków i chyba skończę ten dział o to mi chodzi


Wykonuję ręcznie plecione różańce, dziesiątki- jeśli macie jakieś inne propozycje to również zachecam Jeśli nie spodobają się Wam to po prostu odsyłacie i nic nie tracicie . Ponieważ bardzo lubię to robić więc ceny nie są z kosmosu. Podgląd moich wcześniejszych zamówień tu na:  http://www.photoblog.pl/kamilrosary/165 … alnie.html . Polecam i prosze polecajcie. Będę niezmiernie wdzięczny.
mail: kamilszczepanik95@wp.pl
BÓG jest WIELKI

Offline

 

#53 2012-07-14 17:51:44

 kamciosz95

Użytkownik

25814399
Zarejestrowany: 2012-03-08
Posty: 183
Punktów :   

Re: Zaśnięcie w Duchu Świętym dobrze i nie :)


Wykonuję ręcznie plecione różańce, dziesiątki- jeśli macie jakieś inne propozycje to również zachecam Jeśli nie spodobają się Wam to po prostu odsyłacie i nic nie tracicie . Ponieważ bardzo lubię to robić więc ceny nie są z kosmosu. Podgląd moich wcześniejszych zamówień tu na:  http://www.photoblog.pl/kamilrosary/165 … alnie.html . Polecam i prosze polecajcie. Będę niezmiernie wdzięczny.
mail: kamilszczepanik95@wp.pl
BÓG jest WIELKI

Offline

 

#54 2012-07-14 18:59:41

 Ania

...

Zarejestrowany: 2010-08-16
Posty: 283
Punktów :   

Re: Zaśnięcie w Duchu Świętym dobrze i nie :)

ja myślę, że powinieneś poszukać sobie jakiejś wspólnoty formacyjnej na stałe i iść ku dojrzałości w wierze. będzie łatwiej. PAX!


"Wierzyć - to znaczy nawet się nie pytać,
jak długo jeszcze mamy iść po ciemku."

ks. Jan Twardowski

Offline

 

#55 2012-07-15 11:57:27

 kamciosz95

Użytkownik

25814399
Zarejestrowany: 2012-03-08
Posty: 183
Punktów :   

Re: Zaśnięcie w Duchu Świętym dobrze i nie :)

dzięks Ania


Wykonuję ręcznie plecione różańce, dziesiątki- jeśli macie jakieś inne propozycje to również zachecam Jeśli nie spodobają się Wam to po prostu odsyłacie i nic nie tracicie . Ponieważ bardzo lubię to robić więc ceny nie są z kosmosu. Podgląd moich wcześniejszych zamówień tu na:  http://www.photoblog.pl/kamilrosary/165 … alnie.html . Polecam i prosze polecajcie. Będę niezmiernie wdzięczny.
mail: kamilszczepanik95@wp.pl
BÓG jest WIELKI

Offline

 

#56 2012-08-26 13:11:15

mała

Gość

Re: Zaśnięcie w Duchu Świętym dobrze i nie :)

A ja uważam,że te spoczynki w Duchu Świętym owszem piękne,ale najpiękniejsza jest Eucharystia to jest prawdziwy cud.

 

#57 2012-08-26 13:27:37

boza_tancerka

Gość

Re: Zaśnięcie w Duchu Świętym dobrze i nie :)

może napiszę coś czego niedawno byłam świadkiem i dało mi to do myślenia. Uwielbiam obserwowac dzieci, mam ku temu i predyspozycje i wykształcenie. Lubię ich pytania, często w najmniej spodziewanym momencie...
I tu już historyjka: Jestem sobie w Czatachowej - Pustelni, na mszy świętej ojca Daniela - oczywiście były tłumy ( ja znam go jeszcze z przed wielkiego ,,bum" więc nie reaguję emocjonalnie na to wszystko co się tam dzieje: cuda, uzdrowienia, dary itp.)
Właśnie było błogosławieństwo osobiste każdego i ludzie zasypiali w Duchu Świętym, mały chłopczyk ok. 5 letni, patrzył na to z nieskrywaną ciekawością i widac było, że cieżko myśli nad tym wszystkim, wkońcu nie wytrzymał i pyta swojej mamy: Mamo dlaczego oni leżą? Mama cichutko: nic im się nie stało, zaraz wstaną. Chłopczyk na kilka sekund zadowolił się tą odpowiedzią, ale po chwili temat drąży dalej:Mamo, oni jeszcze leżą. Mama: zaraz wstaną. Chłopiec: dlaczego leżą. Mama: Potem Ci wszystko wytłumaczę. Chłopczyk zamilkł na chwilkę, ale po chwili pyta: Mamo a ty też bedziesz tak leżec?
Jak to pytanie usłyszałam myślałam, że się poskładam. Mama odpowiedziała, że nie ona nie będzie leżec, aż mnie korciło żeby zapytac skąd jest tego taka pewna:-)
Mały mnie rozczulił i to, że naprawdę był przejęty czy coś się nie stało tym ludziom, a mama naprawdę cierpliwie mu odpowiadała, szkoda tylko, że nie od razu powiedziała coś w stylu: Ze tak mocno kochają Pana Jezusa, że On ich położył itp. Bo po czasie zdarzenia, dziecko niezbyt pamięta o co mu chodziło wcześniej.
Tak czy siak podoba mi się to, że w Czatachowej dzieci widzą zjawisko Zaśnięcia w Duchu Świętym i że swobodnie się tam czują, często śpiewając na całe gardło:-)

 

#58 2012-08-26 14:54:29

 Ana

Wierna Miłości

Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 251

Re: Zaśnięcie w Duchu Świętym dobrze i nie :)

Miałam spoczynek w Duchu Świętym, niektórzy uważają, że to nie Biblijne. Wielokrotnie jeździłam do Obór, tam po wieczerniku królowej pokoju, było błogosławieństwo. Ludzie aż się pchali by być pierwszymi. A ja co miesiąc prawie jeździłam i z taką dziecięcą ufnością, przyjmowałam błogosławieństwo, nie myśląc czy spocznę czy też nie. Aż na jednej pielgrzymce z koleżanką jej kuzynem i babcią.
Dużo ludzi i podchodzi do mnie ojciec karmelita i błogosławi. Jak zawsze wszystko w porządku. Aż tu naglę czuję jak moje wszystkie członki odmawiają mi posłuszeństwa i krzyczę ratunku, łzy zaczęły mi spływać po poliku. Znalazłam się na trawie i płakałam, a Duch Święty wiedział dlaczego. Straciłam poczucie czasu, autokar czekał na mnie z 10 minut, a ja myślałam, że to było tylko parę minut.
Potem wielka sensacja, dla mnie coś normalnego. Na drugi dzień, czułam się zmęczona, choć dobrze spałam, przespałam z parę dobrych godzin.

Offline

 

#59 2012-08-30 09:37:11

 kamciosz95

Użytkownik

25814399
Zarejestrowany: 2012-03-08
Posty: 183
Punktów :   

Re: Zaśnięcie w Duchu Świętym dobrze i nie :)

Dziekuję za Wasze świadectwa


Wykonuję ręcznie plecione różańce, dziesiątki- jeśli macie jakieś inne propozycje to również zachecam Jeśli nie spodobają się Wam to po prostu odsyłacie i nic nie tracicie . Ponieważ bardzo lubię to robić więc ceny nie są z kosmosu. Podgląd moich wcześniejszych zamówień tu na:  http://www.photoblog.pl/kamilrosary/165 … alnie.html . Polecam i prosze polecajcie. Będę niezmiernie wdzięczny.
mail: kamilszczepanik95@wp.pl
BÓG jest WIELKI

Offline

 

#60 2012-09-03 18:15:24

mała

Gość

Re: Zaśnięcie w Duchu Świętym dobrze i nie :)

Spoczynek w Duchu Świętym dobrze,ale naprawdę zwróćcie uwagę na Eucharystię co jest cud,który się dziej za darmo zawsze,co dzień.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora