"Furta"

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#1 2012-07-11 14:23:21

 kamcia

Mistrzyni Nowicjatu

28860759
Call me!
Zarejestrowany: 2012-02-16
Posty: 1919
Punktów :   14 

Zachęta

Patrząc na statystyki, które przeprowadziłam w ciągu 5 minut...
widzę, że jest ponad 3 razy więcej gości online niż użytkowników.
Słusznie zauważyła też nasza moderatorka, Marzenak, która zachęca do zakładania konta
Mam nadzieje i ufam mocno, ze goście będą zaglądać do tego wątku
Chciałam wam zaproponować drodzy użytkownicy, żebyśmy pisali tutaj swoje odczucia na temat forum, powody z jakich założyliśmy konto i może jakieś świadectwa w czym nam pomogło to, ze jesteśmy forumowiczami Furty.
W ten sposób zachęcimy innych żeby założyli konto i brali czynny udział w rozwoju forum, a może też swoją obecnością i postami poprowadzą innych bliżej Pana lub sami skorzystają z pomocy bliźnich - Furtowiczów
Szczęść Boże !!


Nie umiem dziękować Ci Panie, Bo małe są moje słowa. Zechciej przyjąć moje milczenie, I naucz mnie życiem dziękować.

https://www.facebook.com/ForumFurta

Offline

 

#2 2012-07-12 09:27:20

 Marzenak

wierna Panu- moderator

Skąd: Dolny Slask,Ateny
Zarejestrowany: 2009-11-09
Posty: 1063
Punktów :   17 

Re: Zachęta

Czuję się wywołana do tablicy,więc napiszę kila słów;)
Bardzo dziękuję każdemu z Was osobno za Wasze bycie na Furcie,każdy z Was wnosi swoją cząstkę.Lubię tu bywać,lubię poczytać Wasze świadectwa,dobre rady,czasem smutki.W miarę możliwości służę też pomocą,ufam że Dobry Bóg miał w tym swój udział by tu trafić i z Wami przebywać.Choć mieszkam poza granicami Polski i trudno jest wybrać się na rekolekcje,to staram się być duchowo i wspierać modlitwą.No właśnie chyba najważniejsze modlę się za każdego Furtowicza i za forum by było Boże.
Szkoda tylko,że nie ma już Cichego Przyjaciela to była dobra akcja szeptania za nas u Pana.
Niech Wam Pan błogosławi.
A Was drodzy goście zachęcam byście otworzyli drzwi do furty i z naszą furcianą gromadką zostali:D


BOGU MEMU UFAM ON PROWADZI MNIE

Naśladuj Chrystusa-kochaj i służ

Offline

 

#3 2012-07-16 19:51:05

Rita

Gość

Re: Zachęta

Cieszę się, ze napisałyście, dziewczyny
Zapraszamy wszystkich, którzy chcą włączyć się w dyskusję, im więcej osób, tym więcej poglądów i spojrzeń na świat, a to bardzo ubogaca

 

#4 2012-07-17 13:18:21

 kamcia

Mistrzyni Nowicjatu

28860759
Call me!
Zarejestrowany: 2012-02-16
Posty: 1919
Punktów :   14 

Re: Zachęta

to skoro ja założyłam wątek to moze też się wypowiem na ten temat
na Furcie doświadczyłam wspólnoty i otrzymałam pomoc. Zyskałam też dużo wtedy kiedy starałam sie -z różnymi efektami- pomóc innym.
Wypowiedzi i świadectwa dały dużo do myślenia.
Więc zachęcam GOŚCIE ZAKŁADAJCIE KONTA!!! NAPRAWDĘ WARTO!!!!


Nie umiem dziękować Ci Panie, Bo małe są moje słowa. Zechciej przyjąć moje milczenie, I naucz mnie życiem dziękować.

https://www.facebook.com/ForumFurta

Offline

 

#5 2012-11-28 08:52:52

 kamcia

Mistrzyni Nowicjatu

28860759
Call me!
Zarejestrowany: 2012-02-16
Posty: 1919
Punktów :   14 

Re: Zachęta

coś umarł wątek, na forum jest 505 użytkowników, a tylko 3 dodało post
Zachęcam do zachęcania


Nie umiem dziękować Ci Panie, Bo małe są moje słowa. Zechciej przyjąć moje milczenie, I naucz mnie życiem dziękować.

https://www.facebook.com/ForumFurta

Offline

 

#6 2012-11-28 09:31:02

barbara75

Gość

Re: Zachęta

Nie zniechęcajcie się, nawet jeśli jest tylu forumowiczów, a wątek cichnie, to inne przecież żyją, odżywają, potem też cichną... tak to już jest
Ja wpisałam się na furtę, ponieważ spodobały mi się dyskusje na różne tematy. Czasem można się zadumać nad zdaniami innych, czasem się uśmiechnąć, gdy temat jest różnie rozumiany, czasem poddawany krytyce (często wynikającej z niedojrzałości wiedzy na dany temat lub upartego trzymania się własnego zdania); ale to wszystko bardzo ubogaca. Ja osobiście wolę pisać, czy dyskutować z człowiekiem, którego poznałam "na żywo" Ponieważ moją pierwszą przygodą było forum "barka", dlatego w najbliższy weekend organizujemy spotkanie forumowiczów barki. Mam nadzieję, że i "furciaki" kiedyś się spotkają To jak? Pozdrawiam!

 

#7 2012-11-28 20:45:15

 Marzenak

wierna Panu- moderator

Skąd: Dolny Slask,Ateny
Zarejestrowany: 2009-11-09
Posty: 1063
Punktów :   17 

Re: Zachęta

Siostro wiele osob z Furty to takze uzytkownicy Barki


BOGU MEMU UFAM ON PROWADZI MNIE

Naśladuj Chrystusa-kochaj i służ

Offline

 

#8 2012-11-28 20:47:39

 justmemyself

Użytkownik

23696547
Zarejestrowany: 2012-10-04
Posty: 31
Punktów :   

Re: Zachęta

Ja dołączyłam do forum, bo jestem strasznie rozchwiana. Łatwo mi zejść z tej najwłaściwszej drogi, a trudno mi powrócić. Moja wspólnota się rozpadła, a ja nie wiedziałam gdzie znaleźć wsparcie, wiec jak człowiek XXI wieku zajrzałam do internetu. I znalazłam forum.
Kiedy założyłam konto i się przedstawiłam w odpowiednim wątku kilka osób mnie powitało. Wtedy poczułam się jak w rodzinie. Uważam, że forum jest wspaniałe. To naprawdę coś pięknego. Nie znamy się, być może nigdy się na ziemi nie spotkamy, ale się wspieramy, udzielamy sobie rad, modlimy za siebie i razem szukamy Boga w naszym życiu.
Dziękuję Bogu, że takie forum powstało.


niech się dzieje wola Twoja (Mt 26,42)

Offline

 

#9 2012-11-28 21:17:18

Rita

Gość

Re: Zachęta

Poza tym czasem po prostu są takie momenty, że człowiek nie ma nic do powiedzenia- przynajmniej ja tak mam
Marzenko- zgadzam się- sam też mam konto na Barce, ale jestem mało aktywnym użytkownikiem
Mamy też dużo użytkowników, którzy są zarejestrowani, a nie wypowiadają się- to też jest kwestia indywidualna, może ktoś po prostu lubi czytać, ale niekoniecznie wypowiadać się na jakiś temat.

 

#10 2012-11-29 08:38:45

barbara75

Gość

Re: Zachęta

To jest święta racja, Rito.
Dodam tu jeszcze, że czasem mam mętlik kiedy np ktoś, mający nick rodzaju żeńskiego - okazuje się mężczyzną.
Pozdrawiam!

 

#11 2013-02-23 08:44:26

karmolcia

Gość

Re: Zachęta

a ja nie pamiętam jak znalazłam to miejsce... Założyłam konto i o nim zapomniałam odkryłam Barkę i potem Furtę. Pomyslalam: "coś znajomo wygląda" i chciałam założyć konto na mój tradycyjny login, ale był ZAJĘTY. Po czym okazało się, że... przeze mnie
A tak zachęcając innych do zakładania kont, powiem tyle, że czuję się tu jak w domu i jestem pewna, że tak samo poczuje się każdy kto założy konto Furta to otwarci ludzie o pomocnych i chętnych dłoniach i sercach. Zapraszamy

 

#12 2013-06-14 12:29:17

 GP

CSsR

Skąd: Stróżna/Tuchów
Zarejestrowany: 2013-05-31
Posty: 181
Punktów :   
WWW

Re: Zachęta

Ja na tym forum zarejestrowałem się po zaproszeniu do polubienia na facebooku.
Z początku myślałem, że to nie będzie nic specjalnego, tak jak większość forów, ale od razu zostałem ciepło przyjęty i poczułem się, jak w rodzinie
Panuje tu przyjazna atmosfera, wszyscy są mili, uprzejmi, chętnie służą pomocą.
Nie żałuję, że się tu znalazłem, a nawet bardzo się cieszę, że poznałem nowych (i spotkałem starych ) przyjaciół.
Warto się tu zarejestrować!


Nie bój się, wypłyń na głębię - jest przy tobie Chrystus!

"Odwagi! Bóg pokieruje wszystkim!" (św. Klemens M. Hofbauer)

OTO JESTEM, POŚLIJ MNIE!

Offline

 

#13 2013-06-14 14:08:06

 kamcia

Mistrzyni Nowicjatu

28860759
Call me!
Zarejestrowany: 2012-02-16
Posty: 1919
Punktów :   14 

Re: Zachęta

GP napisał:

a nawet bardzo się cieszę, że poznałem nowych (i spotkałem starych ) przyjaciół.

hehehehe hahahaha


Nie umiem dziękować Ci Panie, Bo małe są moje słowa. Zechciej przyjąć moje milczenie, I naucz mnie życiem dziękować.

https://www.facebook.com/ForumFurta

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora