"Furta"

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#1 2013-10-11 18:24:29

Shikani

Anioł

Zarejestrowany: 2013-06-24
Posty: 96
Punktów :   

Moje małe spotknie.

Moi drodzy ogólnie rzadko kiedy mówię o sobie. Ale czuje, że muszę się z wami podzielić.Może powiem tak że ten nasz pan Bóg to szalony człowiek w pozytywnym sensie. Po prostu brak mi słów. W każdym razie  będąc w szpitalu w przedostatni dzień mojego pobytu, dokładnie w ostatnią noc. Było już za oknami bardzo ciemno, jak to o tej porze jest. No ale w sali roznosiła mnie energia, więc stwierdziłam że muszę iść pochodzić  po korytarzu a potem do jadalni, gdzie również można oglądać telewizor. A tam również siedziała starsza pani, której się nie spodziewałam, no i przysiadłam się do niej. Rozmawialiśmy ze sobą dość długo No i kogo dzięki niej poznałam? Św. Tereskę od dzieciątka Jezus. Nawet mi to nie przyszło na myśl, że mogę ją poznać, i otrzymałam nowennę do niej i dowiedziałam się, że zawsze mogę ją prosić o wszystko i na pewno zostanę wysłuchana. I doszliśmy do wniosku, że może to sam pan Bóg i św. Tereska chcieli żeby właśnie tak było. Że właśnie tak miało być. W każdym razie tak zaczął się moje spotkanie z św. Tereską od dzieciątka Jezus. Aż nawet pisząc do oczów nasuwają mi się łzy. Bo kochaj O. Pio i teraz na mojej drodze również pojawiła się św. Tereska. Mogę powiedzieć tyle, że chwalmy pana bo wielkie są jego dzieła, nie ważne jakim drogami nasz prowadzi.
Pisząc to i dzieląc się tym świadectwem nie robię to dla siebie lecz na chwałę najwyższego i ku zbawieniu dusz =)

Offline

 

#2 2013-10-11 19:01:19

 Wirydiana

- moderator

7551960
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2011-08-28
Posty: 321
Punktów :   

Re: Moje małe spotknie.

Piękne świadectwo! A co Ty kochana robiłaś w szpitalu?

Offline

 

#3 2013-10-11 19:33:02

Shikani

Anioł

Zarejestrowany: 2013-06-24
Posty: 96
Punktów :   

Re: Moje małe spotknie.

Byłam na badaniach kontrolnych. Które nie koniecznie wyszły korzystnie. Ale co tam,i tak kocham Boga, bo wiem że on jest przy mnie i nie ważne co by się działo, jak będzie chciał mnie w zakonie to będę. Bo dla niego nie ma rzeczy nie możliwych

Offline

 

#4 2013-10-19 16:53:46

Kasia K

Administrator

4576923
Skąd: Witnica
Zarejestrowany: 2009-02-07
Posty: 2027
Punktów :   14 

Re: Moje małe spotknie.

Dzięki za świadectwo


Wpatrywać się Panie, w Twe święte Ciało, pragnę do końca moich dni,
bo me serce Ciebie pokochało, ukrytego w białej Hostii.

Bądź uwielbiony za dzieła Twoje, modlitwą uczyń życie moje! (30.05.2010)             
mój blog- zapraszam:  http://wszystkozaczynasieodmodlitwy.blogspot.com/

Offline

 

#5 2013-10-19 19:37:40

 hiacynta

Oazowiczka z powołaniem zakonnym..?

48250746
Zarejestrowany: 2013-08-04
Posty: 79
Punktów :   

Re: Moje małe spotknie.

Dziękuję, że dzielisz się z nami To jest piękne, że w takich drobnych, zwyczajnych sytuacjach Pan Bóg daje o sobie poznać i pozwala nam się tym cieszyć. Wykorzystując okazję chciałam napisać sytuację z wczorajszego pociągu. Chciałam dyskretnie pomodlić się różaniec. Obok mnie siadła pani, która po chwili, trochę niepewnie poprosiła mnie o modlitwę i.. również zaczęła się modlić. Takie sytuacje naprawdę mnie podnoszą na duchu i dają mi dużo radości. Chwała Panu!


''Powierz Panu swą drogę i zaufaj Mu; On Sam będzie działał!'' Ps37,5

''Wszystkie Dzieła Boże dokonują się powoli i w bólu, ale potem są tym trwalsze i owocują tym wspanialej'' M.Teresa Gerhardinger- założycielka SSND

Offline

 

#6 2013-10-20 13:04:09

Kasia K

Administrator

4576923
Skąd: Witnica
Zarejestrowany: 2009-02-07
Posty: 2027
Punktów :   14 

Re: Moje małe spotknie.

Chwała Panu! bo kiedy my przyznajemy się do Pana Boga, widać owoce tego, czasem nie koniecznie od razu, ale one będą.


Wpatrywać się Panie, w Twe święte Ciało, pragnę do końca moich dni,
bo me serce Ciebie pokochało, ukrytego w białej Hostii.

Bądź uwielbiony za dzieła Twoje, modlitwą uczyń życie moje! (30.05.2010)             
mój blog- zapraszam:  http://wszystkozaczynasieodmodlitwy.blogspot.com/

Offline

 

#7 2013-10-20 22:34:39

 Kyriaka

Użytkownik

3936762
Zarejestrowany: 2013-10-16
Posty: 20
Punktów :   

Re: Moje małe spotknie.

Chwała Panu
Cieszę się, że potraficie zauważyć łaski, które Bóg nam zsyła.
Gdy będę miała trochę więcej czasu, również napiszę swoje świadectwo o tym jak Bóg pomógł mi zdać egzaminy.


„Miłość jest tajemnicą, która przekształca wszystko, czego się dotknie, w rzeczy piękne i miłe Bogu” (Dz 890)

Offline

 

#8 2013-10-21 23:22:59

Shikani

Anioł

Zarejestrowany: 2013-06-24
Posty: 96
Punktów :   

Re: Moje małe spotknie.

Ja tylko mu po prostu ufam i kocham

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora