"Furta"

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#1 2014-12-11 01:16:25

 Siasia

Kochająca Pana ♥

Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 340
Punktów :   

Prośba o modlitwę.

Cześć, witam Was wszystkich po kolejnej długiej nieobecności. Nie wiem, czy w ogóle jest jeszcze sens, żeby cokolwiek tu pisać, skoro potrafię się tak długo nie odzywać. Hm. Moje życie trochę się zmieniło - zaczęłam studiować i, może to dziwny zbieg okoliczności, ale od tego momentu mam wrażenie, że stałam się najnieszczęśliwszą osobą na świecie:
- nie mam rano siły, by wstać z łóżka, a gdy pomyślę sobie, że mam iść na jakieś ćwiczenia, to po prostu płakać mi się chce, mimo że studiuję to, co kocham i to, o co walczyłam przez całe liceum - filologię angielską z językiem niemieckim. Lubię angielski i kocham całym sercem niemiecki, jednakże nie mogę znaleźć w sobie żadnej motywacji, by uczyć się na cokolwiek. Gdzie podziała się na pełna zapału dziewczyna, którą byłam kiedyś?
- wplątałam się w używki... Alkohol - pal sześć, wcześniej też troszkę piłam, tylko różnica jest taka, że kiedyś piłam...z głową, a teraz... do tego dochodzą jeszcze papierosy... Wiem, że to szkodliwe, niszczące, staram się z tym walczyć, jednakże ledwo się podniosę, a już upadam pod tym względem...
- czuję się tutaj przeraźliwie samotna, mimo że poznałam kilku znajomych. Tęsknię ogólnie, za dawnym życiem - liceum, moimi przyjaciółmi...
- i teraz ostatnie i chyba najważniejsze... Tęsknię przeraźliwie za osobą, która jest dla mnie niesamowicie ważna, którą naprawdę bardzo kocham, a która mnie opuściła a teraz jest daleko ode mnie, bo aż w Poznaniu... Nie wiem w sumie, o co można pomodlić się w tej sprawie... o jego powrót do mnie? Już tyle się o to modliłam i nic... wiem, że z nim byłabym bardzo szczęśliwa i zrobiłabym dla niego wszystko... przyjechałam w sumie do Krakowa między innymi, by zapomnieć o tej osobie, ale jak widzicie - kiepsko mi to wychodzi. Chciałabym kochać i być kochana...To jest może głupia intencja, ale tak bardzo pragnę miłości...nie chcę już być sama... niczyja...Chciałabym być w końcu CZYJAŚ. Chciałabym być dla kogoś ważna. Dla w/w osoby, a jak nie, to dla kogoś innego, kto jest mi naprawdę pisany...

PROSZĘ, POMÓDLCIE SIĘ ZA MNIE, BO NAPRAWDĘ JUŻ NIE MAM SIŁY DO TEGO WSZYSTKIEGO...

Ostatnio edytowany przez Siasia (2014-12-11 07:11:59)


Kochaj i rób, co chcesz

św. Augustyn

Offline

 

#2 2014-12-11 11:27:50

 Marzenak

wierna Panu- moderator

Skąd: Dolny Slask,Ateny
Zarejestrowany: 2009-11-09
Posty: 1063
Punktów :   17 

Re: Prośba o modlitwę.

Siasiu,obiecuje modlitwe.Coz mozna Ci poradzic to sprobuj wyjsc do ludzi, w Krakowie jest wiele duszpasterstw akademickich moze tam warto upatrywac nadziei,albo jakis wolontariat?


BOGU MEMU UFAM ON PROWADZI MNIE

Naśladuj Chrystusa-kochaj i służ

Offline

 

#3 2014-12-18 19:02:33

 kamisia

Użytkownik

Skąd: Kościerzyna
Zarejestrowany: 2013-07-24
Posty: 84
Punktów :   

Re: Prośba o modlitwę.

Kochani proszę o modlitwę, życie mi się posypało.


Pełnić wolę Pana!

Offline

 

#4 2014-12-23 21:38:46

 Promyk

franciszkanka

Skąd: Orlik
Zarejestrowany: 2010-02-16
Posty: 89
Punktów :   
WWW

Re: Prośba o modlitwę.

kamisia napisał:

Kochani proszę o modlitwę, życie mi się posypało.

Kamisia będziemy cię wspierać modlitwą, nie poddawaj się, bo ON jest i przychodzi tym razem jako bezbronne Dziecię, ale z mocą i nadzieją!

Offline

 

#5 2014-12-24 09:28:22

Shikani

Anioł

Zarejestrowany: 2013-06-24
Posty: 96
Punktów :   

Re: Prośba o modlitwę.

Dokładnie podpisuje się pod słowami naszego kochanego Promyka . Na dodatek takie słowa. Przyszedłem w ciemności abyś zrozumiał, że Mogę oświetlić najmniejszą Ciemność Jakoś tak

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora